ارسال کارنامه آیلتس

ارسال کارنامه آیلتس
نمونه کارنامه آیلتس را می توانید در زیر ببینید. موارد زیاید را می توانید در آن ببینید از جمله نمرات هر کدام از مهارت هایتان به علاوه نمره کلی که به زبان انگلیسی شما اختصاص داده شده است. اما در مورد ارسال کارنامه آیلتس نکاتی وجود دارد که باید به انها توجه داشته باشید.

کارنامه آزمون آیلتس
ایران آکسفورد

شما فقط یک نمونه از کارنامه آیلتس خود را به صورتی کاغذی دریافت می کنید و نسخه المصنی برای کارنامه آیلتس وجود ندارد. پس در حفظ آن تمام تلاش خود را بکنید. البته اگر بخواهید به کانادا و یا انگلیس مهاجرت داشه باشید دو نسخه به شما داده می شود. اما باید از قبل مدارک لازم برای اثبات این کار را ارئه دهید.
کارنامه آیلتس با عکس شماست و از نظر امنیتی دارای مواردی است که قابل کپی کردن نیست.
اما نکته خوب در مورد ارسال کارنامه آیلتس این است که مرکز آزمون آیلتس ۵ نسخه از کارنامه آیلتس را برای پنج سازمان و یا دانشگاه بدون دریافت هیچ هزینه ای می فرستد. از شما خواسته می شود که این پنج مکان را در زمان ثبت نام آیلتس مشخص کنید. این نسخه ها به صورت الکترونیکی فرستاده می شوند و در برخی مواقع ممکن است این سازمان ها از شما زودتر کارنامه آیلتس شما را دریافت کرده باشند. پس حتما از نحوه ارسال کارنامه آیلتس قبل از ثبت نام در آزمون آیلتس مطلع شوید.
اگر نیاز داشته باشید که به ارگان های بیشتری TRF ارسال شود می توانید با رفتن به قسمت Application for additional TRF که در سایت ثبت نام آیلتس وجود دارد آن را اعلام کنید.
ارسال کارنامه آیلتس کمک بزرگی است که شما را از پست نمونه کارنامه آیلتس به نقاط مختلف ججهان راحت می کند. پس سعی کنید بهترین استفاده را از این فرصت کنید.
برای شرکت در دوره های آیلتس و یا هر گونه سوال در مورد آزمون آیلتس و ثبت نام آن می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.