آموزشگاه آیلتس

آموزشگاه آیلتس

اگر شما به دنبال آموزشگاه آیلتس هستید که از بودن در آن لذت ببرید ، از نتیجه بودن در این آموزشگاه آیلتس حیرت زده شوید و به دنبال آموزشگاه آیلتس هستید که دارای استاندارد های جهانی باشید ، با اساتید اموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این اهداف دست می باید.

وقتی صحبت از حرفه ای بودن در آموزش آیلتس و آموزشگاه آیلتس می شود تنها آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با استاندارد های جهانی در این حوزه فعالیت می کند.

آموزشگاه آیلتس ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان ایران می باشد که در لیست آموزشگاه های British Council ثبت شده است. کانون فرهنگی آموزشی British council یکی از سه سازمان برگزار کننده آیلتس می باشد.

آموزشگاه زبان آیلتس ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان است که دوره های آموزشی خود را با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و تعهد می نماید در صورت عدم موفقیت زبان آموز در آزمون آیلتس مبلغ پرداختی وی را برگرداند.

دوره های آموزشگاه آیلتس ایران آکسفورد بر روی هر ۴ مهارت آیلتس کار می کند و در صورت داشتن مشکل در مهارتی خاص به صورت اختصاصی روی مهارت مورد نظر کار می شود.

در این دوره های آزمون آزمایشی آیلتس Mock IELTS از زبان آموزان به صورت رایگان گرفته می شود تا زبان آموزان بتوانند با شرایط آزمون آیلتس آشنا شوند و  نمره تقریبی خود را با دقت زیادی متوجه شوند.

آموزشگاه آیلتس ایران آکسفورد منابع آنلاین آیلتس را برای زبان آموزان به صورت رایگان در اختیارشان قرار می دهد. این منابع باعث می شود زبان آموز با تمامی نکات و قسمت های آیلتس آشنا شده و بتواند با همه ابعاد آزمون آیلتس آشنا شده و بتواند با اعتماد به نفس کامل برای آزمون آیلتس آماده شود.

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد با داشتن اساتید مجرب و Native برای هر گونه سوال و نظر شما زبان آموزان به صورت رایگان مشاوره می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.