نکات آیلتس speaking

کتاب های ایلتس کمبریج
کتاب های آیلتس کمبریج

آموزش آیلتس فشرده

نکاتی برای بهبود مهارت Speaking  آیلتس

در موسسه زبان ایران آکسفورد شما می توانید آموزش آیلتس فشرده را تجربه کنید. آموزش آیلتس فشرده می توانند به صورت های یک ماهه و دو ماهه و سه ماهه برگزار شوند. شما اگر قصد شرکت در آزمون یلتس را در تهران و یا سراسر ایران دارید تنها موسسه زبان ایران آکسفورد می تواند در دوره های آموزش آیلتس فشرده خود ، آیلتس را به صورت تضمینی به شما آموزش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این مسئله می توانید فرم مشاوره فوری را در سایت موسسه www.IRANIANLC.com  پر نمایید تا در کمترین زمان با شما تماس گرفته شود. در این مقاله سعی شده است به نکاتی برای بهبود مهارت speaking  آیلتس اشاره شود.

  1. جواب کامل بدهید: فقط به پاسخ های کوتاه بسنده نکنید . سعی کنید به ممتحن تا جای ممکن اطلاعات بدهید.
  2. واضح صحبت کنید و نگران لحجه انگلیسی خود نباشید : همه وقتی به انگلیسی صحبت می کنند لهجه ی خاص خود را دارند. سعی کنید درست تلفظ کنید و تلاشتان را انجام دهید.
  3. از کلمات توصیفی استفاده کنید : در آیلتس سعی کنید از کلمات توصیفی استفاده کنید اما نه کلمات حوصله سر بری همچون Bad , Nice , Good,… بلکه سعی کنید در مهارت Speaking  آزمون آیلتس از کلمات سزح بالاتری استفاده کنید. مثلا به جای Happy  از کلمه Thrilled  استفاده کنید.
  4. با صدای بلند صحبت کنید: از حالت پچ پچ کردن در مهارت Speaking آیلتس بپرهیزید. با این کار نشان می دهید عصبی هستید.
  5. از زبان عامیانه Slang استفاده نکنید: شما در آزمون آیلتس حدود ۱۱ دقیقه وقت دارید پس از زبان رسمی استفاده نمایید.
  6. از یک سرعت معمولی و ثابت استفاده کنید: زیاد آرم و یا زیاد سریع صحبت نکنید.
  7. از حفظ کردن مطالب بپرهیزید: سعی نکنید در آزمون آیلتس از متن های آماده استفاده کنید.
  8. در قسمت سوم آزمون Speaking  آیلتس اگر لازم بود سوال بپرسید: در قسمت های اول و دوم شما نمی توانید سوال بپرسید ولی در قسمت سوم آیلتس می توانید.

موفقیت در آزمون آیلتس با دوره های آموزش آیلتس فشرده موسسه زبان ایران آکسفورد