آیلتس همسر استرالیا

آیلتس همسر استرالیا
هیچ کس دوست ندارد خانواده خود را تنها بگذارد و برای مهاجرت به کشور دیگر آماده شود. اما برای مهاجرت به استرالیا در بخی مواقع همسر شما نیز نیاز دارد که آیلتس همسر استرالیا یا Spouse IELTS requirement For Australia را داشته باشید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای خانواده هایی که قصد مهاجرت دارند اکیدا توصیه می کند برای کسب امتیاز بیشتر حتما خود را برای آیلتس اماده کنند. انواع آیلتس همسر استرالیا یا انگلیس و .. را در زیر اشاره می کنیم و نمره های معمول مورد نظر را نیز ذکر می کنیم.

آیلتس همسر استرالیا
آیلتس همسر استرالیا

انگلیس IELTS Life Skills
همانظور که در سایت British Council هم آورده شده است معمولا اعضای خانواده و همسر شخصی که شرایط مهاجرت را داشته است معمولا نمره A1 را باید بگیرید. این آیلتس نوع جدیدی است که فقط در بخش Listening , Speaking از زبان آموز امتحان می گیرد و چندان کار مشکلی در پیش روی شما نیست.
استرالیا
آیلتس همسر استرالیا کمی پیچیده تر است. معولا بسته به شرایط شخص نمره مشخص می شود و شاید در برخی موارد اصلا نیاز به آیلتس وجود نداشته باشد. اما تا سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ معمولا نمره آیلتس ۴ تا ۵ برای سازمان های مهاجرتی کافی بوده است. این کار هم چندان دشوار نیست اما می تواند کمی وقت و انرژی شما را صرف خود کند. معمولا IELTS General نوعی است که استرالیا از شما می خواهد.
پس به طور کلی اگر هنوز برای مهاجرت اقدام نکرده اید و در حال شروع آن هستید سعی کنید با همسر و یا فرزاندانتان با هم شروع به یادگیری انگلیسی کنید. صرف نظر از آنکه به آیلتس همسر استرالیا نیاز دارید ، برای زندگی در کشور استرالیا نیاز به زبان انگلیسی خوب دارید.
برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی آیلتس ( جنرال ، آکادمیک و یا Life Skills ) با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.