برنامه ریزی آیلتس

برنامه ریزی آیلتس
شروع کردن مطالعه آزمون آیلتس برای کسی که در ابتدای این راه است هم می تواند بسیار مهم باشد و در عین حال می تواند بسیار گیج کننده باشد. این که در برنامه ریزی آیلتس خود چه مهارتی را در ارجحیت قرار دهید و په میزان زمان در هفته برای این کار اختصاص دهید می تواند بسیار مهم باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای سهولت در کارتان پیشنهاد هایی را به شما ارائه می دهد که بتوانید بهترین استفاده را از زمان خود برای برنامه ریزی آیلتس انجام دهید.

برنامه ریزی آیلتس
برنامه ریزی آیلتس مطالعه-study-plan

مهم تری مسئله زمان است.
Time is Gold, and is more golden when you have IELTS. وقتی نیاز به آیلتس دارید یعنی حتما از نظر زمانی دوست دارید هرچه سریع تر به آن دست بیابید. پس واقع بین باشید. اگر سطح زبانتان خوب نیست و نیاز به نمره بالایی مثل ۷ یا بالاتر دارید پس باید در دوره های فوق فشرده آیلتس شرکت کنید. دوره هایی که شما را در عرض ۲ الی ۳ ماه برای آزمون آیلتس آماده می کند. اما اگر زمان بیشتری در اختیار دارید پس می تواند در دوره های دیگر شرکت کنید.
مهارت های خود را خوب بشناسید.
اگر بدانید مثلا مهارت Listening شما از Reading شما بهتر است ، مطمئنا زمان بیشتری را به مهارت Reading اختصاص می دهید. اما این کار به آسانی قابل انجام است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این کار را به رایگان و با تعیین سطح آزمون آیلتس دقیق خود انجام می دهید و زبان آموزان بدون هیچ نگرانی می توانند متوجه شوند که برای هر مهارت باید چقدر وقت بگذارند.
Iran Oxford IELTS Plan
ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دقایق شما احترام قائلیم و بر همین اساس برای تمام طول مسیرتان تا آیلتس برنامه ریزی می کنیم. با برقراری آزمون های آزمایشی آیلتس منظم ، کلاس های دقیق و منابع گام به گام دوره های تضمینی آیلتس را برگزار می کند.
برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.