ویژگی های مدرس خوب آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ویژگی های مدرس خوب آیلتس اشاره می کند که می توانید از آنها برای انتخاب و تصمیم گیری در مورد مدرس آیلتس خود استفاده کنید. پس با ما همراه باشید تا بتوانید بدانید که آیا استاد خوبی برای آیلتس انتخاب کرده اید یا نه؟

به ویژگی های مدرس خوب آیلتس توجه کنید:


موسسات آموزش آیلتس زیادی با تعدادی استاد آیلتس وجود دارند. شما احتمالاً از قبل با یک استاد آیلتس ثبت نام کرده اید یا در فکر ثبت نام با یک استاد هستید. ریدینگ آکادمیک آیلتس یکی از ماژول های چالش برانگیز بوده که کسب نمره ی خوب در آن خیلی سخت است. برای اینکه شما در امتحان ریدینگ آیلتس نمره ی مورد نظر خود را بگیرید مهم است که استاد آیلتس با ارائه ی همه ی نکات و استراتژی ها شما را به خوبی راهنمایی کند. اجازه دهید تا بعضی از موارد ضروری را مورد بحث قرار دهیم که می توانید با استفاده از آنها بسنجید که استاد آیلتس به خوبی به شما آموزش می دهد یا نه.

برای اینکه بدانید چطور آموزشگاه آیلتس خوب را پیدا کنید، حتما مطلب بهترین آموزشگاه زبان را ببینید.

آیا نکاتِ در مورد سوال ها ارائه شده اند یا نه؟

امتحان آکادمیک ریدینگ آیلتس شامل انواع مختلف سوالات است، matching heading, true false not given, yes no not given, summary completion, table completion و غیره. برای هر سوال نکات و حقه های مختلفی وجود دارد. مطمئن شوید که استاد آیلتس شما همه ی نکات مفید را بر اساس انواع مختلف سوالات در اختیارتان قرار می دهد.

آیا استراتژی های مدیریت زمان به طور موثر آموزش داده می شوند یا نه؟

استاد آیلتس شما باید استراتژی های موثر را به شما بگوید. استاد بر مبنای سرعت و دقت شما برای حل سوالات باید نکات را به شما آموزش دهد.

آیا نقاط ضعفتان به شما گفته شده است؟

هر شخصی علاوه بر نقاط قوت نقاط ضعفی دارد و سبک یادگیری احتمالاً در هر زبان آموز متفاوت است. در نتیجه، خیلی مهم است که استاد آیلتس شما را از نقاط ضعف خود در حل امتحان ریدینگ آکادمیک آیلتس آگاه کند و همچنین به شما اجازه دهد تا روش هایی را برای تقویت آن حیطه ها بدانید تا بتوانید از انجام آن اشتباهات خودداری کنید و بتوانید در روز آزمون بهترین عملکرد را داشته باشید. برای مثال استاد آیلتس احتمالاً در مورد با عجله نوشتن جواب ها به شما هشدار می دهد که باعث می شود نوشته تان ناخوانا شود چون اگر پاسختان قابل خواندن نباشد آن را به عنوان جوابی غلط در نظر می گیرند اگرچه شاید لغت درست را هم از متن ریدینگ انتخاب کرده باشید.

برای دیدن آخرین تغییرات آیلتس، مطلب آموزش آیلتس را دنبال کنید.