راهنمای آزمون آیلتس

راهنمای آزمون آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس در ایران برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس دارد راهنمای آزمون آیلتس را بیان می کند تا بتوانند از چندین ماه قبل تا روز جلسه آزمون نکات کلی آزمون آیلتس و یا هم چنین راهنمای آزمون آیلتس را در نظر داشته باشند.

در آزمون آیلتس دقت شما بسیار تعیین کننده است. خواندن راهنمای سوالات برای نوع جواب دادن شما بسیار موثر است. معمولا امکان دارد با ندیدن یک کلیمه و یا گذاشتن یک کیلمه بیشتر و یا کمتر در پاسخ نامه می تواند شما را از کسب نمره آن تست محروم کند. پس سعی کنید دقت داشته باشید.

زمانبندی را در نظر بگیرید. Timing معمولا در مهارت Writing و Reading می تواند بسیار تعیین کننده باشد. پس سعی کنید با شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس این مهارت را در خود ارتقا دهید.

در آیلتس ساده و شفاف بودن می تواند برای شما امتیاز مثبتی باشد. سعی کنید در این آزمون تا جای ممکن تلفظ شفافی داشته باشید و از کار هایی که باعث می شود نتوانید صدای خود را به خوبی به ممتحن برسد ( مثل گرفتن دستتان جلوی دهانتان ) خودداری کنید.

در قسمت Speaking جواب درست و یا اشتباه وجود ندارد. پس سعی کنید نظر خود را بیان کنید.

در قسمت Listening در پایان به شما ۱۰ دقیقه وقت داده می شود تا جواب هایتان را وارد answer sheet کننید اما توجه داشته باشید که این گزینه در قسمت Reading وجود ندارد.

در قسمت Writing یکی از مشکلات اساسی زبان آموزان نداشتن ارتباط معنایی جملات و کلمات با یکدیگر است. سعی کنید در ابتدا به زبان فارسی طرحی کلی از متنی ککه می خواهید بنویسید آماده کنید.

در اخر اینکه اعتماد به نفس داشته باشید و به هیچ عنوان استرس بیش از حد را تجربه نکنید.

برای کسب اطلاعات دوره های آموزشی آیلتس تضمینی ایران آکسفورد و دریافت PDF راهنمای آزمون آیلتس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.