آزمون آیلتس

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس که مخفف International English Language Testing System می باشد معروف ترین آزمون زبان در سراسر دنیا است و هر ساله بیش از ۲ میلیون نفر در آیلتس شرکت می کنند.

بیش از ۸۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا این مدرک آموزش زبان را قبول دارد. در حقیقت آیلتس تنها آزمون زبان می باشد که توسط تمام کشور های دنیا برای مهاجرت استفاده می شود.

آزمون آیلتس توسط سه سازمان به صورت مشترک برگزار می شود. دانشگاه کمبریج ، British council و IDP استرالیا سازمان های برگزار کننده آزمون آیلتس در سراسر دنیا می باشند.

آزمون آیلتس توسط بسیاری از دانشگاه ها و کارفرماها در کشورهایی همچون استرالیا ، نیوزلند ، کانادا ، انگلیس و امریکا مورد قبول واقع می شود.

آیلتس دارای دو نوع می باشد. آیلتس آکادمیک و یا آیلتس جنرال. آزمون آیلتس آکادمیک برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان و یا دانشگاه هایی که دوره های خود را به زبان انگلیسی برگزار می کنند را دارید و یا اگر قصد پیوستن به یک سازمان در این کشور ها را دارید معمولا به زبان انگلیسی نیاز دارید.

اگر شما آزمون آیلتس را برای مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان و یا کار در این کشور ها و هم چنین برای تحصیل در مدارجی کمتر از دانشگاه را دارید نیاز به آیلتس جنرال دارید.

هر سازمان یا دانشگاهی نمره خاص خود را برای آزمون های متفاوت تنطیم می نماید برای اینکه از نمره مورد نظر دانشگاه یا سازمان مورد نظر خود سطح نمره آزمون آیلتس را جویا شوید. هم چنین جدا از توضیحات ارائه شده در این متن سعی کنید حتما نوع آزمون آیلتس را با سازمان یا دانشگاه مورد نظر خود چک کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون آیلتس در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.