آموزش آیلتس از ابتدا

آموزش آیلتس از ابتدا

آزمون آیلتس یک سیستم استاندارد بین المللی است که برای سنجش زبان انگلیسی استفاده می شود. زبان آموزان زیادی نیاز به آموزش آیلتس از ابتدا دارند و به همین دلیل دوست دارند از همان ابتدای کار برنامه ریزی دوره ها بیشتر برای تقویت مهارت های آزمون آیلتس صورت گیرد. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آموزش آیلتس از ابتدا برای زبان آموزان کلاس های General English گذاشته می شود و بعد از اینکه زبان آموزان به سطح مناسبی در هر چهار مهارت دست پیدا کردند می توانند ، دوره های تخصصی آیلتس را شروع کنند.

برای این کار ابتدا از زبان آموزان در خواست می شود که تعیین سطح خود را به صورت کتبی و شفاهی انجام دهند و بعد از مشخص شدن سطح دقیق زبان آموزان در دوره های مربوطه قرار می گیرند.

مشخص شدن اینکه زبان آموزان نیاز به آیلتس آکادمیک دارند و یا نیاز به آزمون آیلتس جنرال دارند. چون این دو نوع آیلتس در مهارت Reading و Writing با یکدیگر متفاوتند زبان آموزان نیاز به آموزش جداگانه دارند.

زبان آموزان در آموزش آیلتس از ابتدا ی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای هر چهار مهارت آیلتس اموزش داده می شود. در این دوره ها زبان آموزان باید یاد بگیرند تا از زبان انگلیسی خود در هر شرایطی استفاده کنند و سعی کنند منظور خود را به هر طریق یکدیگر برسانند.

علاوه بر بهبود مهارت های زبان انگلیسی ، در دوره های آموزش آیلتس از ابتدا تکنیک های موفقیت در آزمون آیلتس نیز به زبان آموزان گفته می شود. علاوه بر تمامی این آموزش ها ، زبان آموزان در آیلتس های آزمایشی رایگان نیز شرکت می کنند که این آزمون ها کانلا شبیه آزمون آیلتس هستند و نمره زبان آموزان با تقریب بسیار زیادی به نمره آیلتس اصلی آنها ارائه می شود. بری کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.