تدریس خصوصی آیلتس | هزینه آموزش خصوصی آیلتس ۱۴۰۱

راهنمای انتخاب بهترین کلاس خصوصی آیلتس

داشتن معلم خصوصی آیلتس یکی از بهترین روش ها برای گرفتن مدرک آیلتس است. مزیت های زیادی برای داشتن تدریس خصوصی آیلتس وجود دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با داشتن بهترین مدرسان آیلتس توانتسه در طی ۶ سال اخیر بیشترین تعداد قبولی آیلتس را در تهران داشته باشد. ما تنها موسسه زبان هستیم که تضمین می دهیم اگر شما نتوانستید نمره مورد نظر خود را کسب کنید هزینه را به شما بر می گردانیم. اما برای اینکه ببینید تدریس خصوصی برایتان بهتر است یا گروهی و اینکه چه نوع آموزشی را با توجه به شرایطتان انتخاب کنید این مطلب را تا انتها بخوانید.

تدریس خصوصی آیلتس
تدریس خصوصی آیلتس

اما چرا تدریس خصوصی آیلتس را انتخاب کنیم؟

آموزش به صورت خصوصی یک انتخاب است که باید قبل از اینکه آن را انجام دهید خوب به معایب و مزایای آن آشنا شوید. یکی از مهم ترین مزیت هایی که اموزش خصوصی دارد منطبق بودن با شرایط شماست. یعنی شما می توانید بسیاری از ویژگی های یک کلاس مثل ساعت کلاس، روزهای برگزاری و حتی میزان فشردگی کلاس را در کنترل خود داشته باشید. در ادام با ههمه مزایا و معایب آموزش خصوصی به صورت یک لیست آشنا شوید.


مزایای تدریس خصوصی آیلتس

بیایید با هم مزایای یک کلاس خصوصی آیلتس را بشناسیم.

انتخاب بهترین معلم خصوصی آیلتس

شما در آموزش خصوصی می توانید معلم خود را انتخاب کنید. یعنی شما می توانید رزومه و سابقه کار شخص را ببنید و بر اساس نیاز های خود استاد IELTS را انتخاب کنید.

تدریس خصوصی آیلتس و آموزش آیلتس باید توسط متخصصین و اساتیدی انجام بپذیرد که توانایی بالایی در شناخت امتحان آیلتس دارند زیرا آزمون آیلتس هر ۴ مهارت Listening, reading, Writing, Speaking شما را مورد سنجش قرار می دهد و علاوه بر این ها مهارت های شما برای برقراری ارتباط برای شغل ، تحصیل و زندگی در یک کشور انگلیسی زبان را مورد بررسی قرار می دهد. پس باید سعی کنید در انتخاب مدرس آیلتس خصوصی به شدت دقت کنید و بتوانید در صورت عدم رضایت استاد را عوض کنید تا مناسب ترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

به عنوان مثال ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد رزومه اساتید و کارنامه شاگردان را در اختیار شما می گذاریم. همچنین ما به شما این امکان را می دهیم که در صورت عدم رضایت از استاد، مدرس خود را عوض کنید و ما جلسات برگزار شده را برایتان رایگان می کنیم.

تدریس خصوصی آیلتس در منزل یا محل کار شما

یکی دیگر از مزایای کلاس های خصوصی آیلتس امکان برگزاری آیلتس در منزل یا محل کار داوطلبین است. یعنی شما می توانید از استاد بخواهید که کلاس را در خانه شما یا شرکت و یا هر مکان مورد نظر شما برگزار کند. شما با این کار می توانید در زمان صرفه جویی کنید و در نیازی به رفت و آمد به محل موسسه زبان نخواهید داشت.

امکان آموزش آنلاین خصوصی آیلتس

یکی دیگر از مزایای کلاس آیلتس به صورت خصوصی امکان برگزاری آن به صورت آنلاین است. شما با استاد از طریق نرم افزار آموزش آنلاین ایران آکسفورد ارتباط خواهید داشت و همه امکانات یک کلاس همانند تخته وایت برد، پخش فایل صوتی و ویدیو، ارتباط تصویری و بسیاری از امکانات برگزاری کلاس به صورت خصوصی و آنلاین است.

آموزش تضمینی آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های خود را به صورت تضمینی انجام می دهد. ممکن است بپرسید تضمینی یعنی چه؟

ما در آموزش تضمینی آیلتس به زبان آموز ضمانت نامه کتبی می دهیم که در صورت عدم کسب نمره مورد نظر خود هزینه پرداخت شده به داوطلب عودت داده می شود. این یعنی اگر شما نمره ای که از ما خواسته بودید را نگرفتید، هزینه پرداختی تان را پس می گیرید.

آموزش سریع IELTS در کلاس خصوصی

یک مزیت بسیار مهم کلاس خصوصی سرعت بسیار بالای این کلاس ایت. به عنوان مثال اگر شما سطح مبتدی داشته باشید و بخواهید در مدت زمان ۳ الی ۴ ماه به نمره خوب آیلتس برسید تنها کلاس خصوصی می تواند شما را با این فشردگی و سرعت به هدفتان برساند.

آزمون آزمایشی آیلتس رایگان

یکی دیگر از مزایای که ما در اختیار زبان آموزان کلاس خصوصی آیلتس می گذذاریم آزمون آزمایشی کاملا رایگان است. ما این ازمون ها را به صورت کاملا شبیه سازی شده با ازمون اصلی برگزار می کنیم. شما با شرکت در امتحان های آزمایشی آیلتس می توانید سطح خود را بسنجید و وقتی کاملا آماده بودید برای آزمون اصلی ثبت نام کنید.

همچنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر همین حالا آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین رایگان را شروع کنید.

معایب کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی البته معایبی هم دارد. هزینه کمی بیشتر از کلاس گروهی و نداشتن همکلاسی شاید از معایبی باشد که چندان برای کسانی که می خواهند سریع به هدفشان برسند اهمیت ندارد.


هزینه تدریس خصوصی آیلتس سال ۱۴۰۱

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هر جلسه ۹۰ دقیقه ای آموزش خصوصی آیلتس را با هزینه معادل ۱۹۰۰۰۰۰ ریال برگزار می کند. ما سعی کرده ایم با توجه به شرایط مالی افراد در سال ۱۴۰۱ هزینه ای بسیار منطقی و در عین حال با حفظ کیفیت بسیار بالا در کلاس ها نگه داریم.

به یاد داشته باشید به هیچ عنوان هزینه های پایین تر از این مبلغ نمی تواند کیفیت را تضمین کند و ما با داشتن اساتید با تجربه آیلتس، آموزش تضمینی آیلتس را با بهترین هزینه در اختیار شما قرار می دهیم.


از کجا شروع کنیم؟

در تعیین سطح آیلتس شرکت کنید

اولین کاری که شما باید انجام دهید دانستن سطح زبان انگلیسی خود است. برای اینکه بتوانید سطح زبان انگلیسسی خود ر بسنجید می توانید در تعیین سطح حضوری موسسه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید و یا تعیین سطح آنلاین ما را امتحان کنید. با این کار شما می توانید بدانید چقدر با نمره خود فاصله دارید و با توجه به آن بهترین دوره آیلتس را با انتخاب کنید.

برای شروع آزمون تعیین سطح آیلتس کلیک کنید

نوع آزمون ایلتس مورد نظر خود را انتخاب کنید

جدا از اینکه شما برای شرکت در آیلتس تهران و یا هر نقطه ی  دیگر را برگزیدید، اولین قدم شناخت فرمت آزمون آیلتس است.

برای اینکه انواع مختلف امتحان آیلتس را بشناسید به شما پیشنهاد می دهیم حتما مطلب آموزش آیلتس را بخوانید و با ببنید کدام آزمون ایلتسرا باید انتخاب کنید.

بعد از اطلاع از ساختار آزمون آیلتس شما باید خود را برای آزمون آماده نمایید برای این کار مدرسین ما این موارد را انجام می دهند:

  • آشنایی با نمونه آزمون های آیلتس ۲۰۲۰ و کار بر روی آنها
  • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس برای آشنایی با شرایط آزمون
  • کار بر روی مهارت ها و تقویت انها
  • توجه به کوچک ترین نکات آزمون و پوشش حداکثری آزمون

ثبت نام کلاس خصوصی آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه ایست که اقدام به برگزاری دوره های آموزش تضمینی آیلتس و تدریس خصوصی آیلتس می نماید و با بهره گیری از اساتید مجرب خود زبان آموزان را در کمترین مدت به هدف خود می رسانند. برای اطلاعات بیشتر از دوره ها می توانید با موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را در سایت پر نمایید.