ویدیوی آموزشی آیلتس

ویدوهای آموزشی آیلتس

آزمون آیلتس جزو آزمون هایی است که هرچه بیشتر در جریان آن قرار بگیرید در آزمون آیلتس موفق تر خواهید بود. ویدیوی آموزش آیلتس می تواند افرادی را که در این آزمون ها موفق بوده اند را به عنوان نمونه نشان دهد و هم چنین به عنوان یک منبع آموزشی عالی برای آیلتس به حساب بیایند.

برای دیدن آخرین ویدیهای کلاس آیلتس آنلاین ایران آکسفورد کلیک کنید.

در این مقاله آموزشگاه آیلتس ایران آکسفورد به معرفی سایت های آموزشی آیلتس می کند که دارای ویدیوی آموزش آیلتس هستند.

در این ویدیو های آموزشی آیلتس سعی شده قسمت های Speaking آیلتس مورد اشاره قرار بگیرند تا زبان آموزان بتوانند برای کسب نمره ۷ آزمون آیلتس با نمونه های موفق آشنا شوند.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

در برخی دیگر از ویدیو آموزش آیلتس که معمولا از سوی موسسه British Council ارائه شده اند سعی شده مواردی را که داشنجویان برای ارتقا نیاز دارند از زبان یک استاد این موسسه بیان کنند تا زبان آموزان برای این آزمون آمادگی کامل را پیدا کنند.

سایت آموزش آیلتس British council

در این سایت آموزشی که به جرات می توان گفت یکی از معتبرترین سایت های آموزش آیلتس می باشد در قسمت ویدیوی خود قسمت های کوتاهی را قرار داده است تا زبان آموزان بتوانند با نکات و تکنیک های این آزمون آشنا شوند. با این ویدیو ها فایل های PDF هم قرار داده شده اند تا بتوانید به نسخه نوشتاری انها نیز دست پیدا کنید. برای دستیابی به این ویدیو ها به سایت British Council  مراجعه نموده و به ویدیو های آموزش آییلتس این سایت مراجعه نمایید.

سایت آموزش آیلتس iPass IELTS

این سایت آموزشی ویدیو های دانشجویان خود را برای مقایسه و استفاده کاربران به صورت رایگان در سایت خود قرار می دهد و در کنار آنها فایل های نوشتاری را قرار داده است تا کاربران بتوانند به راحتی خود را با دیگر زبان اموزان بسنجند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس در ایران می باشد که با استاندارد های جهانی اقدام به برگزاری این دوره ها می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.