آیلتس

آیلتس

چه نیاز به شرکت در آزمون آیلتس داشته باشید و یا چه بخواهید در آینده آیلتس را تدریس کنید نیاز به آیلتس دارید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه آیلتس در ایران می باشد که در سایت British Council ثبت شده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی آیلتس در ایران می باشد و زبان آموزان را در طرح بیمه آیلتس قرار می دهد. اما اگر نسبت به این آزمون نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید در این مقاله به آن دست پیدا کنید و سعی کنید بهترین تصمیم را بگیرید.

  • آزمون آیلتس برای دو هدف : آکادمیک یا جنرال مسئله این است !!! بسیاری از شما نسبت به انتخاب بین این دو نوع دچار مشکلاتی هستید. اگر برای ادامه تحصیل و یا فرصت های پژوهشی نیاز به آزمون دارید حتما نوع آکادمیک برای شما مناسب است و اگر برای مهاجرت و یا کار به دنبال این آزمون هستید بدون شک جنرال برای شما بهترین گزینه است.
  • ۱ تا ۹ : شما در جایی بین این دو عدد قرار می گیرید. فاصله نمرات نیز هر نیم نمره می باشد یعنی : ۲ یا ۲٫۵ یا ۳ یا….
  • هر چهار مهارت خود را به رخ بکشید: آزمون آیلتس هر چهار مهارت شما مورد سنجش قرار می دهد. پس بهترین عملکرد خود را نشان دهید. دیگر دوره حفظ قواعد گرامری و لغات به تنهایی تمام شده است. باید سطح زبان خود را در یک محیط واقعی نشان دهید.
  • تافل یا آیلتس : سوالی که بسیار پرسیده می شود اما جواب دقیقی وجود ندارد. به خودتان نگاه کنید. آمریکا یا اروپا … معمولا تافل در آمریکا بیشتر مورد پذیرش است. اما اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید به مقاله آیلتس یا تافل سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.