اگر این موارد برای شما اتفاق می افتد حتما وب سایت های آموزش زبان را تجربه کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که اگر این موارد برای شما اتفاق می افتد حتما وب سایت های آموزش زبان را تجربه کنید . پس با ما همراه باشید :

اگر این موراد برای شما اتفاق می افتد حتما وب سایت های آموزش زبان را تجربه کنید
اگر این موراد برای شما اتفاق می افتد حتما وب سایت های آموزش زبان را تجربه کنید

اما اگر این موارد برای شما اتفاق می افتد حتما وب سایت های آموزش زبان را تجربه کنید:

  • فکر می کنید در زبانها استعدادی ندارید و هیچ چیز برایتان ثمر ندارد. این برنامه با رد کردن هزاران افسانه ی یادگیری زبان شروع می شود. افکار غلط و منفی که شما را از یادگیری از همان ابتدا باز می دارد را له می کند.

سپس متوجه خواهید شد که اشتباه کردن ایرادی ندارد. شاید لازم داشته باشید طولانی تر مکث کرده و نفس عمیق بکشید. شاید مجبور باشید بدون آنکه جمله را تشکیل دهید همینطور لغات را بیان کنید. به خودتان خواهید خندید و زنجیره ی کمال طلبی را از دست خواهید داد. این به این معنا نیست که در چیزی بد هستید- همه ی این بخشی ا فرآیند یادگیری است!

  • به زودی به خارج سفر می کنید و اصلاً نمی توانید به آن زبان صحبت کنید. اگر پروازتان در هفته ی بعد است و خواندن کتاب اصطلاحات را به تعویق انداخته اید، یادگیری از وبسایتها می تواند نجاتتان دهد.

هدایتی را که لازم دارید برای یادگیری مفیدترین عبارات خواهید داشت. یاد خواهید گرفت که درباره ی خود صحبت کرده و کلمات را برای مکالمه کنتر هم قرار دهید. همچنین مربی ای خواهید داشت (یکسری معلمین واقعا خوب) که شما را  سریع تر از زمانی که ممکن می دانید به سوی ملاقات، احوالپرسی و گپ زدن با گویشوری بومی هل می دهد.

  • شما تازه شروع کرده اید به یادگیری انفرادی زبان. وقتی شما به شکل انفرادی می آموزید، عوامل تعاملی و بازخوردی که شاگردان کلاس از معلمان و همکلاسیان خود دریافت می کنند نخواهید داشت. این فقط یک برنامه نیست، این یک مقدمه است برای جامعه ی کمک کننده، مثبت و موفق زبان آموزان.

    شما یک مبتدی هستید که هنوز خیلی تمرین اسپیکینگ دریافت نکرده است. بیایید بگوییم که شما از قبل شروع به یادگیری کرده اید و تعدادی عبارت بلد هستید. در حالی که این برنامه در اصل برای شروع از صفر طراحی شده است، و شما احتمالا در روز اول آماده تر از زبان آموزان دیگر خواهید بود، شمارش معکوس برقراری مکالمه به طور مسلم باعث می شود تا با اعتماد به نفس شروع به صحبت کنید!