اگر به سطح متوسط و بالاتر در زبان فرانسه رسیده اید به خود افتخار کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه در ایران می باشد. اگر به سطح متوسط و بالاتر در زبان فرانسه رسیده اید به خود افتخار کنید زیرا این زبان بسیار زیباست  اما در عین حال نیاز به تلاش بسیار دارد. پس به خود افتخار کنید.

اگر به سطح متوسط و بالاتر در زبان فرانسه رسیده اید به خود افتخار کنید
اگر به سطح متوسط و بالاتر در زبان فرانسه رسیده اید به خود افتخار کنید

چرا باید اگر به سطح متوسط و بالاتر در زبان فرانسه رسیده اید به خود افتخار کنید ؟

یادگیری یک زبان کار راحتی برای انجام دادن نیست. موقعی که شما زبان دومی را می آموزید، در اصل قوانین گفتار، لغات، و ساختار جمله ای را که با آن ها خیلی آشنا هستید، بازنویسی می کنید. چیزی که آن را حتی چالش برانگیزتر می کند این است که شما در نهایت دو مجموعه از قوانین گرامر، صرف فعل، ترتیب لغات، دایره ی لغات، و هر چیز دیگری دارید که یک زبان را تشکیل می دهد. این چیز زیادی است که مغز بتواند از پس آن بربیاید! پس موقعی که شما در یادگیری فرانسوی هر پیشرفتی داشته باشید، سزاوار تبریک هستید.

تامل در پیشرفتتان همان طور که اتفاق می افتد همیشه با ارزش است. واضح ترین روش انجام این کار رسما از طریق نمرات و ارزیابی کلاس های خود است. موقعی که شما تکلیفی را انجام می دهید یا در کلاس های رسمی خود امتحان می دهید، ورق امتحان را نگه دارید تا بتوانید بعدا به آن نگاهی بیندازید. حتی اگر شما نمره ای عالی نگرفته اید، باز هم نگهش دارید. شما از طریق اشتباهاتی که در ابتدا در یادگیری فرانسوی مرتکب می شدید، می توانید چیزهای زیادی بیاموزید. برگشتن به عقب و توجه به این که در ابتدا کجا بودید و به کجا رسیده اید خیلی فوق العاده است. اگر در شروع یادگیری فرانسوی از اشتباهاتتان اجتناب کنید، این کار موقع پیشرفت به زودی به طبیعت ثانوی تبدیل می شود.

دنبال کردن پیشرفت و پیروزی خود همچنین می تواند به طور غیر رسمی با بازتاب شخصی و تفکر درباره ی سوالاتی انجام شود که در قسمت زیر آورده شده است:

  • من به تازگی چه لغات جدیدی را یاد گرفته ام؟
  • من این هفته چه جمله ای را با اعتماد به نفس گفته ام؟
  • الان من چه لغاتی را می توانم فوری و بدون احتیاج به دیکشنری تشخیص دهم؟
  • آیا من می توانم یک مکالمه ی پنج دقیقه ای بدون درنگ داشته باشم؟
  • آیا من می توانم به راحتی جملات یا عباراتی را به فرانسوی ترجمه کنم؟
  • من چه قدر از یک مکالمه یا صدای ضبط شده را می توانم به طور سلیس متوجه شوم؟

مهم ترین مساله برای به یاد داشتن این است که به جلو رفتن ادامه دهید! از همه ی این ها گذشته این جشن های کوچک احتمالا برای کم کردن سرعت ترغیب کننده است.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.