آیلتس مهاجرت

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

آیلتس مهاجرت

منابع مهاجرتی

آیلتس آزمون زبانی است که منابع مهاجرتی دنیا به عنوان آزمون زبان شناخته می شود و نمره آیلتس مهاجرت را تنظیم می نماید.

اگر قصد مهاجرت به کشور های دیگری را دارید که به زبان انگلیسی صحبت می کنند پس مهارت های زبانی شما می تواند مهم باشد.

معمولا دولت های مختلف برای دادن ویزای مهاجرت  در کشور هایشان انگلیسی زبان همانند استرالیا ، کانادا ، نیوزلند و انگلیس از متقاضیان آزمون آیلتس می خواهند.

حتی کسانی که زبان رسمی کشورشان انگلیسی است برای مهاجرت به دیگر کشور های انگلیسی زبان نیاز به آزمون ایلتس دارند.

برای دریافت نمره آیلتس مورد نیاز در هر کشور باید از سازمان مهاجرتی آن کشور نمره مورد نیاز را باید دریافت کنند.

برای دریافت این اطلاعات باید به وب سایت های سازمان های مهاجرتی کشور های مختلف مراجعه کنید وب سایت این سازمان ها در زیر ذکر می شوند تا بتوانید به آنها مراجعه نمایید.

بعد از دریافت اطلاعات مورد نظر برای مهاجرت به کشور های مختلف باید در آزمون آیلتس ثبت نام کنید. معمولا کشور های مختلف برای مهاجرت از متقاضیان آیلتس جنرال می خواهد و برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور های مختلف را دارند باید در آزمون آکادمیک شرکت نمایند. برای اینکه دقیقا بدانید به کدام آزمون آیلتس نیاز دارید می توانید به مقاله های سایت آموزشگاه ایران آکسفورد مراجعه کنید تا بتوانید نوع آزمون مورد نیاز خود را بشناسید. ثبت نام آزمون آیلتس می تواند هم در ایران  و هم در خارج از ایران انجام شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی می کند و این دوره ها را به صورت تضمینی و با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید. آموزش تضمینی آیلتس در صورت عدم موفقیت زبان آموز مبلغ دریافتی به دانشجو عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.