اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس های زبان چینی در ایران می باشد. اما برای پی بردن به اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم حتما مقاله زیر را بخوانید تا بیشتر با این زبان فوق العاده آشنا شوید.

اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم
اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم

اما اهمیت یادگیری چینی به عنوان زبان دوم چیست؟

مهم برای سفر

این یک حقیقت است که زبان ماندارین در نواحی بسیاری استفاده می شود. از پکن تا سنگاپور مردم بسیاری به این زبان صحبت می کنند. پس اگر می خواهید سفر سرگرم کننده ای داشته باشید باید این زبان را بیاموزید. جدای از آن اگر زبانشان را بیاموزید راحت تر با آنان ارتباط برقرار خواهید کرد.

بزرگترین زبان جهان

چینی یکی از بزرگترین زبان های دنیا محسوب می شود. متعجب می شوید اگر بفهمید که حدود یک پنجم جمعیت جهان چینی را به عنوان زبان اول صحبت می کنند. با یادگیری این زبان می توانید قسمت به نسبت پهناوری از دنیا را پوشش دهید. این زبان را یاد  بگیرید و از آن مزایای آن لذت ببرید.

اهمیت اقتصادی

یکی از مهمترین دلایل یادگیری چینی به عنوان زبان دوم ، این است که از نظر اقتصادی خیلی مهم است. به کشورهایی نگاه کنید که از زبان چینی استفاده می کنند: سنگاپور ، تایوان، هنگ کنگ و چین. اگر بتوانید به چینی تعامل داشته باشید، دسترسی به بخش تجارت خیلی آسان تر خواهد شد.

مفید در تجارت

یک دلیل دیگر یادگیری چینی به عنوان زبان دوم این است که در تجارت حائز اهمیت است. اگر با افراد چینی معامله می کنید و نمی توانید زبان چینی را متوجه شوید تجارت با آن ها بدون مترجم ممکن نمی شود. اگر چینی متوجه شوید و صحبت کنید در بستن قرارداد از شانس موفقیت بیشتری برخوردار خواهید بود.

فرهنگ باستانی

چیز دیگری که می تواند شما را بیشتر به فراگیری زبان چین به عنوان زبانی دوم ترغیب کند این است که فرهنگی بسیار کهن محسوب می شود. یادگیری عمیق این زبان می تواند به شما در آموختن و  کاوش باستانی ترین ادبیات کمک بسیاری کند.