عواملی که در امتحان PTE باید حواس‌تان به آن ها باشد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از عواملی که در امتحان PTE باید حواس‌تان به آن ها باشد اشاره می کند که برای کسب نمره بالاتر از ۶۵ بسیار مهم هستند. پس با ما همراه باشید تا این موارد را بهتر بشناسید.

pte points to consider
pte points to consider

اما عواملی که در امتحان PTE باید حواس‌تان به آن ها باشد کدام هستند:

۱- زمان

یکی از مهم ترین عوامل موجود در PTE زمان است. بیشتر سوالات یک زمان سنج ثابت دارند و بقیه ی آن ها به طور مشترک یک محدوده ی زمانی دارند که شما باید وقت خود را مدیریت کنید. باید در زمان اعمال شده به سوال پرسیده شده جواب دهید وگرنه نمره تان کم می شود. سوالاتی که محدوده ی زمانیِ ترکیبی دارند را باید با در نظر گرفتن پیشرویِ زمان جواب دهید وگرنه حتی اگر پاسخ را بدانید وقتِ جواب دادن به چند سوال آخر را نخواهید داشت. این یک مبارزه ی سخت برای پیروزی است، درسته؟ چگونگی مدیریت زمان را متوجه شوید.

برای دیدن آموزش PTE کلیک کنید

۲- نمره ی منفی

عامل دومی که باید به آن توجه شود معیارِ نمره ی منفی است. برای تعدادی از سوالات در PTE، اگر جواب شما غلط باشد نمره ی منفی می گیرید. پس، شما باید آگاه باشید که اگر از جواب مطمئن نیستید پاسخی ندهید.

۳- الگوی نمره دهی

عاملِ دیگر الگوی نمره دهی است. متوجه باشید که مهارت های زبان انگلیسی شما قضاوت می شود. بنابراین، مهارت های ارتباطی و توانمندسازی شما چک خواهند شد. امتحان PTE مهارت ها را در حالتی ادغامی و با استفاده از تعدادی تکنولوژی و نرم افزار ثبت شده می آزماید.

بعد از این که موارد مهم را درباره ی آزمون دانستید، زمان آن است که به دنبال ابزارها و روش های مناسب برای شروع آماده سازی خود باشید. این راحت تر است. پایگاهی مانند PTE Tutorials برای توانمندسازی خودآموز و حمایت از شرکت کننده در سراسر دوره ی تمرین و افزایش توانایی هایشان برای کسب نمره ای بالا طراحی شده است.

هر چیزی که شما برای PTE لازم دارید این جاست – آماده سازی برای امتحان همه در یکجا.

دسترسی آنلاین

پورتال بر مبنای cloud است و دسترسی به آن به طور آنلاین میسر است. بنابراین، شما می توانید در هر کجا و هر زمان تمرین کنید. این انعطاف پذیری آزادیِ زیادی را بریتان فراهم می کند و بنابراین مسائل مربوط به زمان را حل می کند.

نمونه سوالات، نمونه جواب ها

شما می توانید برای آشنا شدن با استفاده از نمونه سوالات شروع به آماده سازی کنید. با خواندن و فهمیدن نمونه جواب ها و توضیحات آن ها، چگونگی جواب دادن به یک سوال مخصوص برایتان واضح تر می شود.