مهارت خواندن زبان اسپانیایی را بهبود دهید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران شناخته شده است. اینکه چرا باید مهارت خواندن زبان اسپانیایی را بهبود دهید را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

اما چرا مهارت خواندن زبان اسپانیایی را بهبود دهید ؟

مهارت خواندن زبان اسپانیایی را بهبود دهید
مهارت خواندن زبان اسپانیایی را بهبود دهید

این که خواندن برای مهارت های زبانی شما مفید است یک راز نیست، خواه شما به طور فعال زبانی را بیاموزید یا فقط برای سرگرمی بخوانید.

در واقع، حتی اگر طرفدار خواندن به زبان خود نباشید، که، در جهان پر شده از تکنولوژی ADHD که ما امروزه در آن زندگی می کنیم آن قدرها هم غیر عادی نیست، شما باید همچنان خواندن یک کتاب به اسپانیایی را در نظر بگیرید تا در ارتقای مهارت های زبانی کمکتان کند.

شما می پرسید که خواندن دقیقاً چه طور از تماشای یک ویدئو یا برقراری‌ مکالمه بهتر است؟

خواندن شما را در مقابل تعداد زیادی لغات جدید قرار می دهد که در غیر این صورت با آن ها روبه رو نمی شدید چون زبان نوشتاری از زبان گفتاری متفاوت است. زبانی که شما می‌خوانید از زبانی که گوش می کنید، متفاوت است.

مغز شما می تواند بین معنای لغت و فرم نوشتاری اش ارتباط برقرار کند‌. این راهنمای بصری یعنی لغات جدید احتمالاً بیش تر قابلیت در حافظه ماندن را دارند.

این لغات در بافت متنی ظاهر می شوند، یعنی شما از قبل قالبی از مرجع را دارید که در فهمیدن آن ها کمکتان کند. این همچنین باعث راحت شدن به یاد داشتن چگونگی استفاده از آن ها موقعی که می خواهید صحبت کنید یا بنویسید، می شود.

خواندن کمی آرامش را برای مغز شما فراهم می کند. گوش کردن و صحبت کردن به اسپانیایی مستلزم مقدار مناسبی از تمرکز است چون در واقعیت اتفاق می افتد و شما باید حواستان باشد و پا به پای آن جلو بروید تا با محتوا همراه باشید. خواندن، از طرف دیگر، می تواند متناسب با سرعتتان انجام شود.

شما می توانید به یک جمله برگردید، دوباره آن را بخوانید و به دنبال معانی لغات بگردید تا آن ها را به طور کامل متوجه شوید.

کلید اصلی خواندن پیدا کردن یک کتاب است که برای شما مناسب باشد.

اگر شما کتاب مناسبی را انتخاب نکنید هیچ راهی وجود ندارد که از فیس بوک خارج شوید و بنشینید و چند ساعت را در آرامش بخوانید. و خیلی دلایل دیگر.

برای شرکت در کلاس های زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.