spelling خود را با این ابزار آنلاین برای آیلتس بهبود دهید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد روش هایی را بازگو می کند که چطور spelling خود را با این ابزار آنلاین برای آیلتس بهبود دهید . پس حتما با ما همراه باشید.

اما spelling خود را با این ابزار آنلاین برای آیلتس بهبود دهید :

spelling خود را با این ابزار آنلاین برای آیلتس بهبود دهید
spelling خود را با این ابزار آنلاین برای آیلتس بهبود دهید

۱. با دیکشنری انگلیسی دوست شوید
دیکشنری نه تنها یک ابزار کمک کننده برای پیشرفت مهارت های هجیِ شما است بلکه در گسترش دایره ی لغات و درک مطلب هم کمک رسان است. انواع متفاوتی از دیکشنری ها وجود دارند که شما می توانید برای پیشرفت هجیِ خود از آن ها استفاده کنید.

۲. با قوانین هجیِ انگلیسی آشنا شوید
بهترین روش یادگیری انگلیسی دانستن قوانین آن است. با این یادگیری شروع کنید که اضافه کردن پسوندها چگونه هجی یک لغت را عوض می کند. به محض این که شما در یک قانون حرفه ای شدید، به قانون بعدی بروید تا دوره ی آمادگی امتحان خود را به حداکثر برسانید.

۳. بازی با لغات را انجام دهید
بازی با لغات، مانند Scrabble و Scattergories، روشی جالب برای پیشرفت مهارت های هجیِ خود و معرفی لغات جدید در دایره ی لغاتتان است. اپلیکیشن های موبایل هم وجود دارند که شما می توانید دانلود کنید تا حتی خود را بیش تر امتحان کنید، مانند Spelling City و SpellTower.

۴. زیاد بخوانید
خواندن یک عادت مفید است که باعث پیشرفت دایره ی لغات شما، درک مطلب، هجی، و مهارت های خواندن می شود. حیطه ی مورد علاقه ی خود را شناسایی کنید، و کم کم شروع به خواندن کنید. برای مثال، شما قبل از این که به سراغ منابع خواندن طولانی تر بروید، می توانید از خواندن وبلاگ ها و مجلات شروع کنید. خواندن روش جالب دیگری برای معرفی لغات جدید به دایره ی لغاتِ خود و پیشرفت مهارت های هجیِ شما است.

۵. دفتر لغات خود را درست کنید
با لیست کردن رایج ترین لغات با غلط املایی شروع کنید. حداقل سه لغت جدید را هر روز در دفتر لغات خود وارد کنید. به یاد داشته باشید که دانستن آن چه که باید بیاموزید قسمت درستی از یادگیری است.

۶. مهارت های هجیِ خود را امتحان کنید
امتحانات هجی انگلیسی متفاوتی را که به طور آنلاین قابل دسترس است امتحان کنید تا مهارت های خود را به مرحله ی آزمایش بگذارید. این به شما کمک خواهد کرد تا از فرایند یادگیری خود آگاهی داشته باشید. تکنیک دیگر این است که از دوست خود بخواهید تا لغات مقصد را همیشه از شما بپرسد.
مطمئن شوید که به این نکات توجه می کنید و بهترین استفاده را از آن ها کنید.