در آموزش زبان چه کارهایی باید انجام دهیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می داند اکر از شما بپرسد که دردر آموزش زبان چه کارهایی باید انجام دهیم؟ همه شما پاسخ های متفاوتی را خواهید گفت. پس با ما باشید تا برخیاز کار های واقعا مفید را تجربه کنید.

اما در در آموزش زبان چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در آموزش زبان چه کارهایی باید انجام دهیم؟
در آموزش زبان چه کارهایی باید انجام دهیم؟

رشد مداوم- یادگیری زبان مداوم است. متوقف نمی‌شود. پس هرگونه قرارگیری در معرض آن یا برقراری تماس با آن زبان باعث ایجاد احساس تداوم می‌شود. دانش‌آموزانی که همیشه دایره‌واژگانشان را به‌روز نگاه می‌دارند، باعث رشد دائمی توانایی زبانی‌شان می‌شوند. وقتی دانش‌آموزان دوره‌ای زبانی را پی می‌گیرند با گستره‌ی متنوعی از افعال، ساختارهای اجتماعی، مترادف‌ها و سایر جنبه‌های زبانی روبرو می‌شود و همه‌ی این‌ها بخشی از رشد زبانی است.
غوطه‌ورسازی کامل- غوطه‌ور شدن در زبان جدید، فوراً باعث افزایش توانایی دانش‌آموز برای تشخیص لغات مختلف و شروع برای درک آن‌ها می‌شود. برنامه‌های غوطه‌ورسازی باعث تولید حسّ آشنایی‌ای می‌شود که موجب درک سریع‌تر شده و یادگیری قوی‌تری از زبان خارجی را ایجاد می‌کند. در آموزشگاه غوطه‌ورسازی در انگلیسی باعث نتایجی شگرف برای دانش‌آموزان می‌شود، خواه در سطح مبتدی باشند یا پیشرفته.
تکرار کرده و دوباره استفاده کنید- زبان‌های خارجی از طریق کاربرد تکراری و بروزرسانی دائمی، برایمان آشنا می‌شود. در این مورد کلید، استفاده‌ی دوباره از لغات و بکارگیری آن‌ها در مکالمات زندگی واقعی است. وقتی کلمه‌ای به متنی متصل است، آسان‌تر می‌توان دفعه‌ی بعدی که به آن نیاز است به خاطر آوریدش.
از تمایل برای ترجمه اجتناب کنید- شیوه‌ی قراردادن زبان در متن باعث جلوگیری از اسیری زبان‌آموزان در تله‌ی ترجمه می‌شود. وقتی دانش‌آموزان کلمه‌ای را ترجمه می‌کنند، برای یک لحظه ترجمه باقی می‌ماند و برای لحظه‌ای دیگر به فراموشی سپرده می‌شود. با اینکه همراه داشتن یک دیکشنری کاری بدی نسیت اما مؤثرتر اینست که کلمه را در متن درک کنید.
مجهز بودن- هر زبانی چهار مهارت دارد که همه‌ی‌شان در ترتیب کسب توانایی زبانی مساوی هستند. این مهارت‌ها عبارتند از اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ. این مأیوس‌کننده است که به عنوان معلم زبان انگلیسی در مدرسه‌ی زبان به دانش‌آموزان بقبولانیم که رایتینگ و لیسنینگ به اندازه‌ی بقیه مهم نیستند. فرد برای اینکه بتواند درک کند باید گوش دهد. مسئله‌ی مهم اینست که به خاطر بسپارید همه‌ی مهارت‌های زبانی به هم متصل هستند.