افزایش نمره آیلتس

افزایش نمره آیلتس

اگر میخواهید نمره آیلتس خود را افزایش دهید میبایست در ابتدا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. برای افزایش نمره آیلتس ابتدا میبایست تحقیقی کنید در ارتباط با مهارتهای لازمه برای آزمون آیلتس و بعد مطالعات نکات لازم برای افزایش نمره آیلتس را به عمل آورید. بخاطر داشته باشید اگر اطمینان کافی از عملکرد خود در آزمون آیلتس و بدست آوردن نمره خوبی در آن را ندارید، در ابن آزمون شرکت نکنید.

برای افزایش نمره آیلتس میبایست در ابتدا مفهوم هر نمره را کاملا متوجه شوید و بدانید برای بدست آوردن آن نمره از شما چه توقعاتی میرود. همچنین برای افزایش نمره آیلتس میبایست از فرمت و ساختار آزمون نیز اطلاعات کاملی داشته باشید. صرفا تنها تقویت زبان انگلیسی باعث افزایش نمره آیلتس شما نمیشود. حتی اگر از دانش زبان انگلیسی خوبی برخوردار هستید نیز به شما توصیه میشود در یک دوره آمادگی آزمون آیلتس شرکت کنید. در این کلاسها و دوره ها تمامی نکات لازمه برای افزایش نمره آیلتس به شما گفته میشود و تمامی ضعف ها و قوت های شما در زمینه آیلتس برای شما مشخص و به کمک استاد مربوطه رفع میشود.

برای افزایش نمره آیلتس میبایست در ابتدا زبان انگلیسی خود را قوی کنید و بعد مهارتهای آزمونی لازم را فراگیرید و در آخر نیز میبایست اطلاع جامعی از شیوه نمره دهی در آزمون آیلتس بدست آورید.

مانند اکثر آزمونها ، آزمون آیلتس نیز دارای تکنیک های خاص خود است که با دانستن این تکنیک ها شما به سادگی میتوانید در افزایش نمره آیلتس خود تاثیر گذار باشید. این تکنیک ها را میتوانید به راحتی در دوره های آمادگی آزمون آیلتس فراگیرید.

برای اطمینان از مهارتهای لازمه، به شما توصیه میشود قبل از شرکت در آزمون اصلی تان در چند مرحله آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنید. این عمل موجب میشود با دانستن ایرادات خود ، در آزمون اصلی عملکرد بهتری داشته و در نتیجه باعث افزایش  و ارتقا نمره آیلتس شما میشود.

برای افزایش امتیاز آیلتس خود بخاطر داشته باشید که همیشه بعد از پاسخ به سوالات ، پاسخ ها را حتما مرور کنید و بدنبال ابرادات از جمله ایرادات نوشتاری خود باشید و آنها را تصحیح کنید.

از عوامل موثر در افزایش و بهبود نمره آیلتس میتوان به عواملی از جمله: زبان مادری، میزان دانش زبان انگلیسی، میزان استفادتان از زبان انگلیسی، پیشینه آکادمیک شما، دانش گرامری و واژگان شما، استاد زبان تان، و میزان انگیزه شما، اشاره کرد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری دوره های مختلف در زبان های خارجی میباشد. این موسسه همچنین در حال برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس به شکل گروهی ، خصوصی و فشرده نیز میباشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با توجه به زمان شما ، سطح شما و نیاز شما دوره های مناسب تان  را به شما ارایه میدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ با مشاوران آموزشگاه ایران آکسفورد در ارتباط باشید.