مکالمه فشرده زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یک دوره ویژه مکالمه فشرده زبان انگلیسی را برگزار می کند که چند خصوصیت ممتاز دارد : فشرده بودن دوره ، لذت بخش بودن یادگیری سریع ، موثر بودن آموزش از خصوصیات آن می باشد. صرف نظر از هر انچه از زبان انگلیسی تا کنون می دانید می توانید در این دوره شرکت کنید. بعد از تعیین سطح و قرار گرفتن در دوره ی مناسب خود می توانید در کمتر از ۴ ماه به سطح دلخواه خود دست پیدا کنید.

مکالمه فشرده زبان انگلیسی
مکالمه فشرده زبان انگلیسی

تمامی هدف های زیر می تواند برای شرکت دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی مناسب باشد:

انگلیسی عمومی

انگلیسی تجاری

انگلیسی برای اهداف آکادمیک

آمادگی آزمون ایلتس و تافل

بخش ویژه Iran Oxford Plus

در این سیستم که مختص به موسسه زبان ایران آکسفورد می باشد به شما این امکان را می دهیم که در صورت نیاز هر چه تعداد جلسه بیشتر از جلسات استاندارد هر ترم نیاز باشد برای زبان آموزان رایگان برگزار شود. در این سیستم استاد در صورت احساس نیاز جهت Cover کردن مطالب یک سیلابس درسی این گزینه را دارد که جلسات Extra اضافه نماید.

کلاس های مکالمه فشرده زبان انگلیسی هم برای صبح ها و هم برای بعد از ظهر ها قابل ثبت نام است. همه زبان آموزان شرکت کننده در این دوره باید ۱۶ سال به بالا را داشته باشند و برای افراد زیر ۱۶ سال هیچ گونه برنامه وجود نخواهد داشت.

هم چنین می توانید در پایان دوره مدرک معتبر مکالمه فشرده زبان انگلیسی را از ایران آکسفورد دریافت نمایید که مدرکی قابل ترجمه و به همراه کد رهگیری می باشد.

در دوره های بالاتر امکان شخصی سازی دوره ها نیز وجود دارد که بر اساس آن می توانید دوره مورد نظر خود را در سطوح بالاتر بر اساس نیاز های خود طراحی کنید.

برای شرکت در دوره ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.