آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت

آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت

اگر شما در سازمانتان ، شرکتتان و یا حتی خودتان نیاز به تجربه آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت را دارید می توانید با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این هدف دست پیدا کنید.  دوره های آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت برای افراد زیر مناسب باشد:

  • زبان آموزانی که برای اهداف آکادمیک نیاز به پیشرفتی سریع دارند.
  • کسانی که نیاز به یادگیری انگلیسی تجاری و تخصصی دارند.
  • افرادی که به ماموریت های بین المللی فرستاده می شوند و نیاز به برقراری ارتباط به زبان انگلیسی دارند.

ما در دوره های آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره هایی بین ۲ تا ۶ ماه می توانیم اهداف مختلف شما از زبان انگلیسی را به نتیجه می رسانیم.

همچنین دوره های آیلتس و تافل ما به صورت تضمینی و با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می شود و برای اولین بار طرح بیمه آیلتس را در ایران راه اندازی نموده است.

البته داشتن توقع منطقی از سطح توانایی های خود کاری است که مشاورین ما به شما ارائه می دهند و اگر شما نتوانید در مدت زمان مورد نظرتان سطح ممورد نظرتان را کسب کنید حتما مشاورین ما این نکته را صادقانه به شما بیان می کنند. متد های آموزشی ما همه با هماهنگی کامل با برنامه ریزی اعلام شده به آموزشگاه از :

کانون دبیران دانشگاه آکسفورد

بخش آموزش زبان British Council ( آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council  در ایران می باشد )

در پایان این دوره ها مدارک پایان دوره به زبان آموزان اعطا می شود و می توانید از اعتبار این مدارک در ابعاد مختلف بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید و بتوانید تصمیم درستی در مسیر یادگیری خود بگیرید.