آموزش آیلتس فشرده

آموزش آیلتس فشرده

آزمون آیلتس یکی از پر کاربرد ترین آزمون های زبان انگلیسی است. بسیاری از زبان اموزان بسته به شرایط خود نیاز به آموزش آیلتس فشرده دارند. آموزش آیلتس فشرده برای کسانی که قصد مهاجرت به دیگر کشور ها را دارند و یا نیاز دارند در مدت زمانی کوتاه برای اهداف آکادمیک خود مدرک آیلتس را داشته باشند بسیار مهم است. آموزشگاه زبان ایران اکسفورد تنها موسسه زبان که در لیست اموزشگاه های زبان British Council ثبت شده است دوره های آموزش آیلتس فشرده را برای زبان آموزان عزیز در نظر گرفته است.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

دوره های آموزش آیلتس فشرده در آموزشگاه آیلتس ایران آکسفورد برای آمادگی آیلتس زبان آموزان برنامه ریزی دقیقی انجام می گیرد تا به سرعت بتوانند مهارت های و استراتژی های حود را برای کسب نمره آیلتس مورد نیر بهبود بخشند. آموزش آیلتس فشرده آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به خصوص برای کسانی که از نظر زمانی دچار محدودیت هایی هستند و قصد شرکت در آزمون در آینده نزدیک را دارند بسیار موثر است.

از مزایای دوره آموزش آیلتس فشرده آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنامه ریزی دقیق و بر اساس استاندارد های اعلامی British Council به موسسه
  • آموزش ابزار و تکنیک های لازم برای آزمون آیلتس
  • استفاده از آخرین منابع آموزش آیلتس
  • بالا بردن زمان مطالعه برای دستیابی به اهداف
  • آشنایی با ساختار آزمون آیلتس و مدیریت زمان در آیلتس
  • برگزاری آزمون های آزمایشی با دقت بسیار بالا
  • کار بر روی نقاط ضعف و قوت زبان اموزان و ارائه گزارش به صورت انفرادی

در آموزش آیلتس فشرده موسسه زبان ایران آکسفورد سعی شده است تا برای تمامی زبان آموزان با تمامی محدودیت های زبانی کلاس مورد نظر برگزار شود. حتی برای زبان آموزانی که نمی توانند در کلاس حضوری آموزش آیلتس فشرده شرکت کنند دوره های غیر حضوری در نظر گرفته شده است که می توانند در این دوره ها از طریق اینترنت ثبت نام نموده و کلاس ها را از طریق اینرتنت برگزار نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید .