آموزش فشرده زبان چینی

آموزش فشرده زبان چینی
چه دلمان بخواهد چه نه زبان چینی از نظر آماری زبان چینی سریعترین رشد را در غرب داشته است. آموزش فشرده زبان چینی یا Super Intensive Chinese Course یکی از بهترین راه ها برای پاسخ گویی به نیاز یادگیری زبان چینی برای افراد مختلف جامعه است که توسط آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انجام می شود.

آموزش فشرده زبان چینی
آموزش فشرده زبان چینی

کلاس آموزش فشرده زبان چینی به همراه کتاب زبان چینی ، فیلم های آموزش زبان چینی و سی دی های صوتی همراه است. زمانبندی کلاس ها در زیر اشاره می شود:
امکان یادگیری زبان چینی در مدت زمان ۲ تا ۶ ماهه
برگزاری کلاس ها از کلاس های یک نفره (خصوصی) تا کلاس های های نیمه خصوصی و گروهی
امکان انتخاب تعداد جلسه در هفته توسط زبان آموز
امکان برگزاری دوره های پنجشنبه و جمعه برای زبان آموزانی که در طول هفته نمی توانند در کلاس ها حضور داشته باشند
کلاس های فوق فشرده ۵ روز در هفته ( جهت موارد اورژانسی یادگیری زبان چینی )
مهم ترین خصوصیت این دوره ها استفاده از استاد های چینی زبان و Native هستند که شما را برای تجارت و یا تحصیل در چین آماده می کنند.
هم چنین دوره های ویژه آزمون HSK چینی هم برای کسانی که نیاز دارند برگزار می شود.
اگرچه ممکن است در ابتدا این حجم از کلاس آموزش فشرده زبان چینی برای شما سخت باشد اما بعد از اینکه در شما پس از گذشت یک ماه دهانتان را باز می کنید و دوستانتان می بینند که شما به راحتی با افراد چینی زبان در حال مکالمه هستید می فهمید که ارزش این زمان را داشته است.
وقت آن است که کلیشه ای که شما از چین در ذهن داشته اید تغییر کند و بدانید که تنها معبد شائولین نشان دهنده چینی ها نیست بلکه یک فرهنگ و تمدن بزرگ در پشت این زبان چینی نهفته است. برای شرکت در دوره های آموزش فشرده زبان چینی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.