آموزش اینترنتی آیلتس

آموزش آیلتس اینترنتی
اگر مطمئن نیستید که چه بخوانید و چطور به سراغ آن بروید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد گزینه آموزش اینترنتی آیلتس را پیشنهاد می دهد. مسیری روشن ، ساده و در عین حال سریع از همان ابتدا تا انتهای آموزش آیلتس گام به گام به هدف نزدیک می شوید.
در طرح آموزش آیلتس اینترنتی شما نیازی نیست که برای تهیه منابع و یا آزمون آزمایشی آیلتس استرس به خود وارد کنید. همه مسائل مورد نیازتان را در دسترس شما قرار می دهیم. نمونه سوالات ، برنامه ریزی درسی ، کلاس های خصوصی با استاد از طریق اینترنت ، فرستادن تکالیف با ایمیل ، گرفتن آمار دقیق و همچنین محاسبه نمره دقیق آزمون آیلتس شما توسط آموزشگاه همه و همه در طرح آموزش آیلتس اینترنتی گنجانده شده است.

آموزش آیلتس اینترنتی
آموزش آیلتس اینترنتی

آموزش آیلتس اینترنتی فقط یک دوره برای بهبود زبان انگلیسی شما نیست. بلکه ارائه تکنیک های موثر و شناخت آزمون آیلتس نیز بخش اعظمی از کار را تشکیل می دهد. این تکنیک ها در افزایش انفجاری نمره شما در آیلتس بسیار موثر است. شما با استفاده از آنها حتی بدون داشتن زبان انگلیسی خوب می توانید ۲ تا ۲٫۵ نمره را در لحظه افزایش دهید.
قابلیت پخش ویدیویی کلاس
در آموزش آیلتس اینترنتی شما می توانید کلاس خود را ضبط کنید. آن را در موبایل و یا لپ تاپ خود ذخیره کنید و چندین بار آن را نگاه کنید.
استاد همیشه حاضر
استاد شما تقریبا در اکثر ساعات روز برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است. شما می توانید با چت کردن و یا فرستادن Email به راحتی مشکلات خود را مرتفع سازید.
جلسات رایگان
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در آموزش آیلتس اینترنتی خود آموزش تضمینی آیلتس را ارائه می دهد. یعنی هم نمره شما تضمین می شود و هم در صورت عدم رضایت شما جلسات شمما رایگان می شود.
برای ثبت نام در آموزش اینترنتی آیلتس با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.