آموزشگاه اینترنتی زبان

آموزشگاه اینترنتی زبان
ایران آکسفورد تنها آموزشگاه اینترنتی زبان در ایران می باشد که با استفاده از به روز ترین تکنیک های آموزش زبان علاوه بر تشکیل کلاس های زبان به صورت حضوری ، دوره های آموزش زبان آنلاین و یا اینترنتی را نیز برگزار می کند. در این دوره ها آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مزیت هایی را برای زبان آموزان قائل می شود که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را به عنوان تنها آموزشگاه اینترنتی زبان با ارائه بالاترین استاندارد ها تبدیل می کند:
کلاس های مجازی آموزشگاه اینترنتی زبان ایران آکسفورد کاملا با شرایط برابر با کلاس های حضوری برگزار می شود و به همین دلیل می توانید بهترین نتیجه را مشابه با کلاس های حضوری بگیرید.
در دوره های آنلاین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد Certificate بین المللی اعطا می شود و با کد رهگیری روی مدرک در همه جای دنیا قابل پیگیری می باشد. این مدرک کاملا ارزش بین المللی داشته و مورد تایید وزارت ارشاد در ایران می باشد.
این دوره ها کاملا در شرایط مورد نظر زبان آموز برگزار می شوند و زبان آموز پسند هستند. زبان آموز پسند یعنی : در ساعات مورد نظر زبان آموز ، در منزل و یا محل کار زبان آموز و دقیقا با هدف و سطح زبان آموز برگزار می شود. Customize شدن دوره ها بر اساس نیاز های زبان آموز از ویژگی های این دوره هاست.
در دوره های آزمون آیلتس و تافل ضمانت نامه کتبی ارائه شده و هم چنین آزمون های آزمایشی آیلتس آنلاین برگزار می شود و نمره ها با تقریب بسیار بالا به آزمون ارائه می شوند و به همین دلیل می توانید بهترین نتیجه را از آنها بدست آورید.
هم چنین در صورت عدم رضایت تا دو جلسه اول کاملا رایگان می شوند و در صورت نیاز استاد تعویض خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.