نکات جالب زبان انگلیسی

نکات جالب زبان انگلیسی
زبان انگلیسی گسترده ترین زبان در دنیا است. شاید خالی از لطف نباشد که به آمار ها و نکات جالب زبان انگلیسی نیز توجه کنید که بیشتر با اهمیت زبان انگلیسی پی ببرید و بدانید که تا چه حد دانستن زبان انگلیسی در آینده شما تاثیر گذار خواهد بود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این نوشته به برخی از نکات جالب زبان انگلیسی اشاره می کند.

نکات جالب زبان انگلیسی
نکات جالب زبان انگلیسی

شاید ندانید که بیش از ۸۰ % کل اطلاعات ذخیره شده بر کامپیوتر های جهان به زبان انگلیسی هستند.
یکی دیگر از نکات جالب زبان انگلیسی پویا بودن و زنده بودن این زبان است. تقریبا هر ۹۸ دقیقه یک واژه در زبان انگلیسی ساخته می شود.
بیش از ۹۰ % کل نوشته های زبان انگلیسی فقط از ۱۰۰۰ کلمه پرکاربرد تشکیل شده اند.
در کشور نیجریه مردم بیشتری نسبت به خود انگلیس به زبان انگلیسی صحبت می کنند.
بیش از ۲۴ لهجه یا شبه زبان انگلیسی در آمریکا وجود دارد.
انگلیسی زبان رسمی آسمان هاست . فرقی ندارد که شما از چه کشوری باشید وقتی که یک خلبان باشید در پرواز های بین المللی در سراسر جهان باید به زبان انگلیسی صحبت کنید.
اولین دیکشنری زبان انگلیسی در سال ۱۷۵۵ نوشته شده است.
زبان انگلیسی از نظر واژه بسیار غنی است. همین مسئله باعث شده که شاید یادگیری زبان انگلیسی برای برخی در ایتدا کمی دشوار به نظر بیاید.
نکات جالب زبان انگلیسی تعداد بی شماری هستند. اما در صورتی که بخواهید آموزش این زبان را برای خود شروع کنید شاید هیچ بهانه ای بهتر از این نباشد که شما با این زبان می توانید به دهکده جهانی راه پیدا کنید و افق ها جدیدی را برای خود باز کنید. اگر امروز تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی بگیرید بسیار بهتر از فرداست. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای همه زبان آموزان برنامه ای علمی و ویژه ارائه می دهد.