نوشتن مقدمه برای Independent Task رایتینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در بخش به نوشتن مقدمه برای Independent Task رایتینگ تافل و همچنین روش ها و استراتژی های مورد نیاز در این بخش را مورد بررسی و تحلیل می کند. پس با ما همراه باشید.

اما نوشتن مقدمه برای Independent Task رایتینگ تافل و روش های آن را ببینید:

نوشتن مقدمه برای Independent Task رایتینگ تافل

نوشتن مقدمه برای Independent Task رایتینگ تافل

مقاله ی Independent تافل می تواند جنبه ی بسیار چالش برانگیز تافل ibt باشد. طول مقاله، چالش درست نوشتن درباره ی موضوعی به انگلیسی، و البته این واقعیت که وقتی به انتهای تافل می رسید شما و مغزتان احتمالاً کاملاً خسته هستید، تماماً آن را به یکی از سخت ترین قسمت های تافل ibt تبدیل می کنند. به دلیل این عوامل، ما برای کسب نمره ای عالی در مقاله ی Independent تافل هر کمکی را که بتوانیم دریافت کنیم، لازم داریم.

یک اصطلاح در انگلیسی وجود دارد:

“شما هرگز برای خودی نشان دادن شانس دومی نخواهید داشت”

این به چه معنا است؟ یعنی بقیه از روی همان برداشت نخست، یا تعاملِ اول با شخص شما را قضاوت می کنند.

این برای رایتینگ هم صدق می کند.

به این فکر کنید: مقالات تافل در اصل توسط یک کامپیوتر نمره دهی می شوند که خطاهای گرامری و هجی، و بعضی از ساختارها و نحو اصلی را بررسی می کند. بعد از آن، آن ها در نهایت توسط یک نمره گذار بازبینی می شوند. این یک شخص واقعی است، که مقاله ی شما را می خواند، و توانایی انگلیسی شما را قضاوت می کند. به این دلیل ما باید در مقاله ی Independent تافل “تاثیر اولیه ی” خوبی بگذاریم.

چه طور این کار را انجام دهیم؟

ما با یک جمله  ی آغاز کننده ی قوی شروع می کنیم.

روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، اما به عقیده ی ما بهترین روش برای شروع این است:

ما جمله ی اول، یا “آغاز کننده ی” مقاله ی شما را به شکل یک سوال می آوریم.

این یک سوال انتزاعی، یا “بلاغی” است. به بیان دیگر، شما سوال نمی پرسید تا جوابی دریافت کنید. شما می پرسید تا خواننده را به تفکر و بازتاب وادار کنید.

بیایید تا به چند مثال بپردازیم

اگر ما متنی مشابه این داشته باشیم:

“People listen to music for different reasons and at different times. Why is music important to many people? Use specific reasons and examples to support your choice.”

جمله ی آغاز کننده، یا “سوال” می تواند مشابه این باشد:

“Have you ever listened to a song that you hadn’t heard in a long time, and suddenly you are transported back to a memory, or a time in the past when you first heard that song?”

یا

“Is there a song that, when you hear it, you always feel happy and full of energy?”

اگر ما به این سوالات نگاه کنیم، متوجه تعدادی مسائل می شویم.

اول از همه، آن ها در واقع یک جواب لازم ندارند، آن ها فقط روشی خلاقانه و متفاوت برای شروع مقاله هستند. افرادی که به مقالات نمره می دهند ساعت ها را صرف خواندن آن ها می کنند. اگر شما مقاله ی Independent تافل خود را به روش متفاوت و خلاقانه ای شروع کنید خواننده برای خواندن مقاله تان خیلی بیش تر علاقه مند خواهد بود، و به احتمال زیاد نمره ی بالاتری به شما خواهد داد.

دوماً، موقعی که شما از شخصی یک سوال می پرسید، حتی اگر لازم نباشد که به آن جواب دهد، مغز فوری به جواب های محتمل فکر می کند. ما نمی توانیم جلوی جواب دادن خود را بگیریم، حتی اگر فقط در ذهن خودمان باشد. به این دلیل، شروع مقاله ی خود با یک سوال مغز خواننده را فعال و درگیر می کند، و باعث می شود تا او فعالانه درباره ی موضوع شما فکر کند.

معنای تمام این ها یک چیز است: خواننده مقاله ی شما را دوست دارد و نمره ی بالاتری به آن می دهد.

در ادامه یک لیست از تعدادی از موضوعات مقاله ی رایتینگ Independent برای شما آورده شده است تا “سوال جمله ی آغاز کننده ی” خود را تمرین کنید.

“What discovery in the last 100 years has been most beneficial for people in your country? Use specific reasons and examples to support your choice.”

“The 21st century has begun. What changes do you think this new century will bring? Use examples and details in your answer.”

“What change would make your hometown more appealing to people your age? Use specific reasons and examples to support your opinion.”

.”

مقالات مرتبط

استراتژی های ریدینگ تافل

به استراتژی های ریدینگ تافل و همچنین روش های استفاده از آنها در آزمون تافل اشاره می کند و مورد بررسی قرار می دهد. حتما این متن جامع را تا انتها دنبال کنید و از TPO ها برای تمرین این استراتژی ها استفاده کنید. درک قسمت ریدینگ قسمت ریدینگ شامل پرسش‌های ۳ تا ۵ متن می‌شود، هرکدام حدوداً ۷۰۰ لغت […]

بهترین استراتژی ها برای لیسنینگ تافل

به بهترین استراتژی ها برای لیسنینگ تافل اشاره می کند که تقریبا تمامی داوطلبین باید روی آنها متمرکز شوند و سعی کنند آنها را در تمرین بر روی TPO ها به کارببرند. پس با ما همراه باشید. به بهترین استراتژی ها برای لیسنینگ تافل توجه کنید: لیسنینگ حواس شنیداری را هدایت می کند تا به وسیله ی تمرکزِ زیاد بشنود. قسمت […]

۱۴ موضوع اسپیکینگ تافل برای پرسش ۱ و ۲

به ۱۴ موضوع اسپیکینگ تافل برای پرسش ۱ و ۲ که بسیار تکرار می شوند. پس با ما همراه باشید تا این موارد را بهتر بشناسید و در تمرین هایتان استفاده کنید. به ۱۴ موضوع اسپیکینگ تافل برای پرسش ۱ و ۲ توجه نمایید: اگر می‌خواهید بهترین نتایج را برای پرسش شماره ی ۱ و ۲ در اسپیکینگ به دست […]

چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟

در این مطلب بررسی می کند که چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟ پس برای اینکه بتوانید استرس را از خودتان دور کنید حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید. اما چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟ اعتماد به نفس چیز واقعاً چیز مهمی است. و این چیزی است […]

آیا کشور یا زمان شرکت در آزمون در نمره موثر خواهد بود؟

امروز بررسی می کند که آیا کشور یا زمان شرکت در آزمون در نمره موثر خواهد بود؟ بسیاری از زبان اموزان می گویند اگر در جایی دیگر ، یا حتی تاریخی دیگر امتحان می دادند نمره ای بهتر کسب می کردند و مثل بسیاری از افراد تئوری توطئه را دلیل عدم موفقیت خود می دانند. اما آیا کشور یا زمان […]

چرا نباید بیش از حد برای تافل مطالعه کنیم؟

معتقد است باید بر اساس یک برنامه دقیق برای تافل آماده شد و مطالعه بیش از حد هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. اما چرا نباید بیش از حد برای تافل مطالعه کنیم؟ با ما باشید تا دلایل این مسئله را بدانید. پس چرا نباید بیش از حد برای تافل مطالعه کنیم؟ اگر شما در اسپیکینگ تافل باید نمره ی […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ