موسسه آیلتس ایران آکسفورد

موسسه آیلتس ایران آکسفورد
دپارتمان آموزش آیلتس Iran Oxford IELTS Institute در تهران بهترین موسسه آیلتس ایران را برای زبان آموزان به وجود آورده اند. در ۲۰ سال گذشته در جهان تعداد افرادی که مهاجرت کرده اند چندین برابر شده است و به همین نسبت نیاز به وجود به یک مرکز آموزش تخصصی آیلتس بیشتر از قبل احساس می شود. به همین دلیل است که امروزه در دانشگاه های بزرگ دنیا هر روزه کارمندان بین المللی بیشتری استخدام می شوند و دانشجو های بین المللی بیشتری نیز ثبت نام می شوند. در سال ۲۰۱۵ سازمان British Council و IDP به همراه دانشگاه کمبریج نشان دادند که آیلتس آزمونی بسیار به روز است و با معرفی برند جدید خود یعنی IELTS Life Skills گستره ای جدید از کاربرد های آیلتس را نشان دادند و حتی برای خانواده افرادی که قصد شرکت در آیلتس را دارند آزمون مناسب طراحی کردند.

موسسه آیلتس ایران آکسفورد
موسسه آیلتس ایران آکسفورد

دلایل محبوبیت آزمون آیلتس
سنجشی منصفانه ، دقیق و مرتبط با مهارت های زبان انگلیسی
وجود طیفی گسترده برای معیار سطح زبان آموزان ( نمره ۰ تا ۹ ) non-user to Expert
ارائه در دو پکیج عمومی و دانشگاهی General or Academic
استفاده از هر سه لهجه American, British , Australian
وجود منابع بسیار زیاد و معتبر برای آمادگی
طراحی تست ها بر اساس منابع واقعی همانند روزنامه ها ، مجلات ، کاتالوگ ها و مقاله های علمی
موسسه آیلتس ایران آکسفورد توانسته با کسب استاندارد های آموزش و تاییده های مورد نیاز از مراکز علمی معتبر دنیا در دوره های آموزشی خود اعتماد بسیاری از زبان آموزان را جلب کند. استفاده از اساتید Native و مجرب ، آموزش تضمینی آیلتس ، برگزاری آزمون های آزمایشی منظم ، ترکیب سیستم آموزشی حضوری و آنلاین برای اولین بار در ایران از نمونه هایی است که موسسه آیلتس ایران آکسفورد را از دیگر موسسات متمایز ساخته است.
به عنوان تنها آکادمی ثبت شده در لیست آموزشگاه زبان های British Council و دانشگاه Oxford انگلیس به شما مسیری را نشان می دهیم که کوتاهترین و در عین حال مطمئن ترین راه برای کسب نمره مورد نظر آیلتس شما باشد. برای تماس با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
For More Information: +98-21-88934475 | +98-21-88891669