کتاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

کتاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از کتاب های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی خود استفاده می کند. کتاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۴ کتاب های American English File هستند. این کتاب ها که از آخرین کتاب های منتشر شده Oxford University Press می باشند را می توان بدون شک کاملترین کتاب آموزش زبان انگلیسی در سال ۲۰۱۴ دانست. پک کامل این کتاب شامل یک کتاب American English File ، یک CD صوتی ، یک Work Book ، یک CD نرم افزاری و یک DVD ویدیو می باشد.

این کتاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را می تواند به قدرت یک کتاب چند رسانه ای دانست که برای بهبود تمام مهارت های شما لازم هستند. علاوه بر این کتاب ها ، کتاب های Oxford Word Skills نیز در کنار کتاب های اصلی و به عنوان کمک آموزشی استفاده می شوند. این سری کتاب های که در سه سطح متفاوت ارائه می شوند و برای افزایش دایره واژگان زبان آموزان بسیار موثر هستند.

کتاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بیشتر بر روی مکالمه تاکید دارد و سعی می کند در دوره ها مهارت های برقراری ارتباط را در زبان آموزان خود ارتقا دهد. هم چنین موسسه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که قصد دارند در دوره های آنلاین ما شرکت کنند دانلود کتاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد. هم چنین کتاب های دوره های تخصصی موسسه ما نیز متفاوتند. از کتاب های Impact و کتاب های دوره های آیلتس تا کتاب Business English Oxford در دوره های متفاوت کار می شوند.

علاوه بر این منابع فیلم ها ، روزنامه ها و دیگر منابع آموزشی نیز در دوره های این موسسه برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و با ما در تماس باشید.