آموزشکده زبان ایران آکسفورد

آموزشکده زبان ایران آکسفورد

هر چه دنیای امروز ما بیشتر درگیر ارتباط داشتن می شود ، دانستن یک یا چند زبان خارجی دیگر یک گزینه نیست بلکه یک نیاز است. فرقی نمی کند که شما تا چه حد میخواهید به یک زبان مسلط باشید آیا می خواهید به خوبی به آن صحبت کنید یا فقط می خواهید در حد یک مسافرت به آن آشنا شوید باید یک آموزشکده زبان مناسب را انتخاب کنید. آموزشکده زبان ایران آکسفورد با بیش از آموزش ۱۵ زبان زنده دنیا در ایران به عنوان مرکز تخصصی زبان های خارجه شناخته می شود.

آموزشکده زبان ایران آکسفورد
آموزشکده زبان ایران آکسفورد

۸ دپارتمان تخصصی ما برای زبان های پرکاربرد طراحی شده اند:

انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، روسی ، ترکی استانبولی ، آلمانی ، ایتالیایی ، چینی

در هر کدام از زبان های آزمون های تخصصی مخصوص هر زبان توسط اساتید آموزشکده زبان ایران آکسفورد آموزش داده می شود. آزمون های نظیر آیلتس ، تافل ، GRE ، DELE ، TCF ،  TCFq ، HSK و…

زبان های دیگر همانند نروژی ، سوئدی ، ژاپنی ، هلندی ، بلژیکی ، تایلندی ، پرتغالی و .. نیز در دپارتمان تخصصی خود برگزار می شوند.
هم چنین در کارگاه های یک روزه برای مقاصد مختلف آموزشکده زبان ایران آکسفورد از فعالترین موسسات در زیمنه برگزاری کارگاه ها یا Workshop ها در زمینه های زیر می باشد:

کنترل استرس و امادگی آزمون

مشاوره برای مهارجت

مشاوره های تحصیلی برای انتخاب بهترین کالج های دنیا برای ادامه تحصیل

برگزاری آزمون های دوره ای همزمان برای شبیه سازی با آزمون واقعی

آموزشکده زبان ایران آکسفورد اولین و تنها آموزشگاه زبان می باشد که برای معلولین و افراد ناتوان امکانات ویژه قرار می دهد. این افراد می توانند در کلاس های ما با تسهیلات در نظر گرفته شده به راحتی شرکت کنند.

هم چنین کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی و هم چنین آنلاین نیز در این موسسه جهت زبان آموزانی که به ان نیاز دارند انجام می شوند.

مشاورین موسسه به صورت رایگان همه روزه از ساعت ۷٫۳۰ صبح تا ۲۱ شب حتی در روز های تعطیل پاسخگوی سوالات شما هستند.