زبانکده ایران آکسفورد

زبانکده ایران آکسفورد

زبانکده ایران آکسفورد کار خود را از سال ۲۰۰۸ به صورت رسمی شروع کرده است و به عنوان اولین زبانکده در ایران می باشد که استاندارد های آموزش خود را با موسسات معتبر آموزشی زبان در دنیا به روز می کند. زبانکده ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که در لیست آموزشگاه های زبان British Council ثبت شده است و تمامی زبان های روز دنیا را به صورت ترمیک و با حفظ کیفیت انجام می دهد.

کسانی که دوست دارند زبان های مختلف دنیا را در محیطی دوستانه و کاملا علمی یاد بگیرند و بتوانند مکالمه زبان را بدون استرس انجام بدهند ، زبانکده ایران آکسفورد می تواند به تمامی این نیاز ها پاسخ می دهد.

دوره های زبانکده ایران آکسفورد برای زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسه ، آلمانی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی ، روسی ، چینی دوره های مختلف را به صورت های زیر برگزار می نماید:

  • دور های ترمیک زبان های مختلف
  • آموزش نیمه خصوصی و خصوصی زبان های مختلف
  • آموزش غیر حضوری و آنلاین زبان
  • آموزش تضمینی آزمون های زبان انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی و ترکی استانبولی

دوره های آموزش زبان زانکده ایران آکسفورد به صورت فشرده برگزار می شوند و در مدت زمان مشابه پیشرفت زبان اموزان زبانکده ایران آکسفورد ، دو برابر زبان آموزان آموزشگاه های دیگر می باشد.

اگر در یادگیری زبان های مختلف مصمم هستید ، برای تعیین سطح رایگان می توانید با شماره های زبانکده ایران آکسفورد تماس بگیرید و بعد از تعیین سطح بتوانید در دوره مورد نظر خود شرکت کنید تا در مدت زمانی مورد نظر شما ، بتوانید به بهترین نتیجه دلخواه برسید. زبانکده ایران آکسفورد برای تمامی شرایط و برای هر نوع موقعیت زمانی و محدودیت خاص ، کلاس های ویژه ای را برگزار می کند تا هیچ زبان آموزی بنا به محدودیت های زمانی و مکانی از یادگیری زبان محروم نماند.