ایران آکسفورد را بیشتر بشناسید

موسسه زبان ایران آکسفورد

iran-oxford-language-institute

از سال تاسیس موسسه زبان ایران آکسفورد تا کنون ، توانسته ایم رضایت بسیاری از شما را جلب کنیم، و برای ما حفظ این اعتماد بسیار مهم تر از جلب آن بوده است. ما توانسته ایم افتخاراتی را در زمینه آموزش زبان کسب کنیک که تا کنون هیچ موسسه زبان دیگری موفق به کسب آنها نشده است. موسسه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که:

 • در کانون دبیران دانشگاه آکسفورد عضویت دارد.
 • تنها موسسه زبان ثبت شده در بزرگترین مرجع آموزش زبان دنیا یعنی British Council می باشد.
 • موسسه زبان ایران آکسفورد Subscriber اصلی Oxford University Press می باشد.
 • و…

این افتخارات منحصر به فرد موسسه زبان ما توانسته اعتباری جهانی را برای موسسه زبان ایران آکسفورد به ارمغان بیاورد و زبان آموزان بتوانند هنر یادگیری آسان و به روز و علمی زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، چینی ، روسی ، ترکی استانبولی و… را تجربه کنند .

هم اکنون موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان می باشد که در کنفرانس های علمی معتبر سراسر دنیا حضوری موفق دارد و توانسته تجربیات خود از آموزش زبان در ایران را با دیگر موسسه زبان های معتبر در دنیا به اشتراک بگذارد. نمونه ای از این مقالات و کنفرانس ها را در زیر اشاره می کنیم:

 • چاپ مقاله آموزش زبان موسسه زبان ایران آکسفورد در کنفرانس دانشگاه هاروارد آمریکا به همراه دعوت رسمی از موسسه برای شرکت در کنفرانس آموزش زبان به همراه دعوتنامه رسمی از دکتر Thomas Lechner رییس بخش انجمن آکادمیک دانشگاه هاروارد – دانشگاه هاروارد – آمریکا سال ۲۰۱۳
 • کنفرانس آموزش زبان لیسبون پرتغال در سال ۲۰۱۳
 • کنفرانس آموزش زبان اسپانیایی به همراه دعوتنامه برای موسسه  — شهر سویا – اسپانیا
 • و هم چنین کنفرانس های متعدد دیگری در سراسر دنیا همچون چین ، بلگراد و…

موسسه زبان ایران آکسفورد همواره تلاش کرده بهترین موسسه زبان باشد و این بهترین بودن را در حوزه یادگیری زبان حفظ کند. امیدواریم جواب اعتماد شما را با یادگیری همیشگی و آسان زبان بدهیم.

شعار موسسه زبان ایران آکسفورد You Are what You Speak می باشد و به آن معتقد است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای کلاس های حضوری و مجازی می باشد که برای همه قابل دسترس باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها و ثبت نام با شماره های موسسه زبان تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را بیشتر بشناسید

بسیاری از زبان آموزان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را به دلیل سطح استانداردهای بالای این موسسه زبان میشناسند، استانداردهای آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه با پیشرفت‌های حوزه آموزش زبان تغییر مییابد و به همین دلیل زبان آموزان از کیفیت بالای آموزش اطمینان داشته باشند، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای افتخارات بسیار زیادی میباشد که این موسسه زبان را به بهترین آموزشگاه زبان در تهران و ایران تبدیل کرده است، به برخی از این افتخارات انحصاری در زیر اشاره میکنیم:

 1. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد میباشد.
 2. موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان در ایران می باشد که در لیست آموزشگاه های زبان British Council  ثبت شده است.
 3. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عضو کانون آموزش زبان British Council می باشد.
 4. آموزشگاه زبان ایران Subscriber  اصلی Oxford University Press می باشد.

چرا ایران آکسفورد

چرا ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه برگزیده زبان آموزان است. دلیل اینکه چرا ایران آکسفورد این افتخار را کسب کرده است را در زیر اشاره می کنیم:

 • افتخارات بی نظیر در ایران آکسفورد

شاید اولین پاسخ در سوال اینکه چرا ایران آکسفورد ؟ می تواند این جواب باشد که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان است که سطح استاندارد جهانی را داراست و دارای تاییدیه های زیر می باشد:

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عضو کانون آموزش زبان انگلیسی British Council می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان ثبت شده در British Council School List می باشد.

و….

این افتخارات و تاییدیه ها تنها بخش کوچکی از دلایلی است که برای سوال چرا ایران آکسفورد ؟ بیان می شود.

 • کنترل کیفیت کلاس های آموزش زبان

تمامی کلاس های آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به طور مرتب و دقیق برای اطمیینان از کیفیت آموزش زبان چک می شوند. استاندارد های موسسه هر ماه و به صورت اختصاصی با دانشگاه آکسفورد هماهنگ می شود تا کیفیت آموزش زبان با آخرین تغییرات روز دنیا هماهنگ شود و دلیلی دیگر برای سوال چرا ایران آکسفورد باشد.

 • استید مجرب و Native زبان

دلیل دیگر برای سوال چرا ایران آکسفورد ؟ می تواند اساتید مجرب و native زبان باشند. اساتید زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همگی از تجربه و دانش عالی برای تشکیل کلاس ها دارند و موسسه زبان ایران آکسفورد تا حدی بر دانش اساتید زبان خود اطمینان دارد که دوره های آزمون ها زبان های مختلف همانند( IELTS, TOEFL, TCF, TCFq, DELE ) را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید. این دوره ها تنها در ایران آکسفورد برگزار می شوند و همین دلیل برای چرا ایران آکسفورد دلیلی بسیار مهم به حساب می آید.

 • کسب نتیجه

بیش از ۹۷% زبان آموزانی که در دوره های زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کرده اند نتیجه مورد نظر خود را کسب کرده اند. همین زبان آموزان بهترین دلیل برای چرا ایران آکسفورد هستند. ایران آکسفورد رضایت زبان آموز را شرط اول کاری خود قرار داده است و بسیار به آن پایبند است.

دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با برنامه ریزی دقیق برگزار می شوند و با انعطاف پذیری بالایی که این دوره ها دارند می توانند برای یادگیری زبان برای همه زبان آموزان مناسب باشند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، روسی ، ترکی استانبولی ، چینی ، ایتالیایی و… را برگزار می نمایند. در این دوره ها سعی شده در کمترین زمان ممکن زبان آموزان به سطح مورد نظر خود در زبان دست پیدا کنند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین دوره های آزمون های زبان را نیز در موسسه برگزار می نماید. دوره های آمادگی آزمون های زبان انگلیسی ( IELTS , TOEFL , GRE , ..) دوره آزمون زبان فرانسه ( TCF, TCFq, DALF, DELF, TEF,… ) دوره آزمون زبان اسپانیایی ( DELE ) و … در موسسه زبان ایران آکسفورد به صورت های مختلف خصوصی ، نیمه خصوصی ، ترمیک و… برگزار می شوند.

دلایل بسیار زیاد دیگری برای انتخاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و این پاسخ چرا ایران اکسفورد ؟ وجود دارداما شاید مهم ترین دلیل این مسئله صحبت های زبان آموزان می باشد. تنها کافیست از دوستانتان از آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بپرسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

5/5 (1 Review)