موسسه زبان ایران آکسفورد

موسسه زبان ایران آکسفورد

iran-oxford-language-institute

از سال تاسیس موسسه زبان ایران آکسفورد تا کنون ، توانسته ایم رضایت بسیاری از شما را جلب کنیم، و برای ما حفظ این اعتماد بسیار مهم تر از جلب آن بوده است. ما توانسته ایم افتخاراتی را در زمینه آموزش زبان کسب کنیک که تا کنون هیچ موسسه زبان دیگری موفق به کسب آنها نشده است. موسسه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که:

  • در کانون دبیران دانشگاه آکسفورد عضویت دارد.
  • تنها موسسه زبان ثبت شده در بزرگترین مرجع آموزش زبان دنیا یعنی British Council می باشد.
  • موسسه زبان ایران آکسفورد Subscriber اصلی Oxford University Press می باشد.
  • و…

این افتخارات منحصر به فرد موسسه زبان ما توانسته اعتباری جهانی را برای موسسه زبان ایران آکسفورد به ارمغان بیاورد و زبان آموزان بتوانند هنر یادگیری آسان و به روز و علمی زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، چینی ، روسی ، ترکی استانبولی و… را تجربه کنند .

هم اکنون موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان می باشد که در کنفرانس های علمی معتبر سراسر دنیا حضوری موفق دارد و توانسته تجربیات خود از آموزش زبان در ایران را با دیگر موسسه زبان های معتبر در دنیا به اشتراک بگذارد. نمونه ای از این مقالات و کنفرانس ها را در زیر اشاره می کنیم:

  • چاپ مقاله آموزش زبان موسسه زبان ایران آکسفورد در کنفرانس دانشگاه هاروارد آمریکا به همراه دعوت رسمی از موسسه برای شرکت در کنفرانس آموزش زبان به همراه دعوتنامه رسمی از دکتر Thomas Lechner رییس بخش انجمن آکادمیک دانشگاه هاروارد – دانشگاه هاروارد – آمریکا سال ۲۰۱۳
  • کنفرانس آموزش زبان لیسبون پرتغال در سال ۲۰۱۳
  • کنفرانس آموزش زبان اسپانیایی به همراه دعوتنامه برای موسسه  — شهر سویا – اسپانیا
  • و هم چنین کنفرانس های متعدد دیگری در سراسر دنیا همچون چین ، بلگراد و…

موسسه زبان ایران آکسفورد همواره تلاش کرده بهترین موسسه زبان باشد و این بهترین بودن را در حوزه یادگیری زبان حفظ کند. امیدواریم جواب اعتماد شما را با یادگیری همیشگی و آسان زبان بدهیم.

شعار موسسه زبان ایران آکسفورد You Are what You Speak می باشد و به آن معتقد است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای کلاس های حضوری و مجازی می باشد که برای همه قابل دسترس باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها و ثبت نام با شماره های موسسه زبان تماس بگیرید.

5/5 (1 Review)