خانه تافل ایران آکسفورد

خانه تافل ایران آکسفورد

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

Test of English as a Foreign Language که به تافل شناخته می شود. اگر چه در حال حاضر در اکثر مواقع آزمون TOEFL iBT گرفته می شود اما هنوز هم نسخه قدیمی تر تافل یعنی TOEFL PBT هم چنان پابرجاست. اما نکته ای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوست دارد که شما باید به آن بسیار توجه کنید این است که این دو آزمون اگرچه هر دو تافل هستند اما تفاوت های آنها از زمین تا آسمان است. در تافل PBT تست های گرامر و واژگان به صورت جدا برگزار می شد و هیچ بخشی مهارت Speaking  شما را نمی سنجید اما با ورود تافل اینترنتی یا IBT سبک این آزمون زبان انگلیسی به صورت کامل عوض شد. دیگر از تست های جداگانه گرامر و یا واژگان خبری نیست و هم چنین شما باید نشان دهید که می توانید به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کنید. مهارت های در آزمون تافل اینترنتی با یکدیگر تلفیق شده اند و بسیار به دنیای واقعی نزدیک ترند. Integration و یا همان تلفیق مهارت ها باعث می شود که شما توانایی های خود را در یک شرایط کاملا طبیعی به نمایش بگذارید.

غالب فضا ها و متن های آزمون تافل اینترنتی آکادمیک هستند و به همین دلیل بسیاری از دانشگاه ها در سراسر دنیا برای اثبات سطح زبان آموزان این مدرک را قبول دارند.

شاید تا اینجای کار احساس کنید که دیگر هیچ شانسی در آزمون تافل ندارید و این آزمون بسیار فراتر از سطح شماست. اما خانه تافل ایران آکسفورد به همه شما به اندازه کافی شناخت و اعتماد به نفس می دهد تا بتوانید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید. با داشتن یک نمره مناسب در آزمون تافل می توانید هر کالج و یا دانشگاهی را در سراسر دنیا تحت تاثیر قرار بدهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های خانه تافل ایران آکسفورد تماس بگیرید.