انستیتو زبان ایران آکسفورد

انستیتو زبان ایران آکسفورد
یادگیری زبان های بین المللی از گذشته ها برای افراد به عنوان یک هدف بزرگ بوده است و امروزه با پیچیده تر شدن روابط در دنیا و بهبود راه های ارتباطی نیاز به آموز زبان حتی بیشتر از گذشته نیز می باشد. انستیتو زبان ایران آکسفورد با هدف بهبود سیستم یادگیری زبان و کوتاه تر کردن زمان آموزش تاسیس شده است و از همان ابتدا با همکاری دانشگاه آکسفورد و British Council و کسب تاییدیه های معتبر توانسته در این راه اعتماد بسیاری را به خود جلب کند و در سال ۲۰۱۴ به عنوان بهترین انستیتو زبان از دید زبان آموزان معرفی شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
انستیتو زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۳ به عنوان تنها نماینده برگزاری امتحانات دانشگاه YORK کانادا در ایران برگزاری امتحانات این دانشگاه را بر عهده گرفته و به همین دلیل دانشجویان این دانشگاه در صورت نیاز می توانند با تایید دانشگاه امتحانات خود را در این مرکز برگزار کنند.
هم چنین انستیتو زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۳ در یک تحقیق بر روی آموزش مجازی و آنلاین زبان به جنبه های مختلف این کار و راه های پیشبرد آن تمرکز داشت که این تحقیق توانست در دانشگاه هاروارد آمریکا به عنوان یک تحقیق معتبر پذیرفته شود و در کنفرانس برگزار شده در این دانشگاه از آن تقدیر شد.
برگزاری دوره های آموزش زبان های مختلف در انستیتو زبان ایران آکسفورد از توانایی های منحصر به فرد آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. دوره های آموزش زبان انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، روسی ، چینی ، ترکی استانبولی ، ایتالیایی ، آلمانی ، دانمارکی و … به صورت ترمیک در انستیتو زبان ایران آکسفورد برگزار می شود. استفاده از اساتید معتبر آموزش زبان و مدارک بین المللی ارائه شده به زبان آموزان باعث می شود که رزومه شما در هر جایی قوی تر از گذشته باشد و اعتماد به نفس لازم برای شرکت در هر فعالیتی که نیاز به زبان داتشه باشد را دارا باشید.
اگر شما هم به دنبال دریافت یک مدرک معتبر از اسنتیتو زبان ایران آکسفورد هستید می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.