آیا رفتن به یک کشور فرانسه زبان تنها راه حل آموزش زبان فرانسه است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از راه های بسیار خوب در یادگیری زبان خارجی را رفتن به کشور مقصد می داند. آیا رفتن به یک کشور فرانسه زبان تنها راه حل آموزش زبان فرانسه است؟

آیا رفتن به یک کشور فرانسه زبان تنها راه حل آموزش زبان فرانسه است؟
آیا رفتن به یک کشور فرانسه زبان تنها راه حل آموزش زبان فرانسه است؟

اما آیا رفتن به یک کشور فرانسه زبان تنها راه حل آموزش زبان فرانسه است؟

برای یک دوره ی زمانی آن قدر در اطراف زبان و فرهنگ فرانسوی باشید و خیلی درگیرش شوید تا ذهن شما هیچ حق انتخابی نداشته باشد جز وفق دادن خود و پذیرفتن آن مثل زبان خودتان. یا این قدر باشید و پافشاری کنید که زبان فرانسوی هیچ حق انتخابی نداشته باشد جز پذیرفتن شما.

مثل یک تجربه ی بی پروا و باشکوه به نظر می رسد، این طور نیست؟ چمدان های خود را ببندید و بی خیال همه چیز شوید و به پاریس بروید. برای آشامیدن به  café au lait at le café Parisienne بروید،  croissants بخورید، la vie de bohème را تماشا کنید، و در طول راه لهجه ی فرانسوی درستی هم به دست آورید. و چه کسی می داند، شاید حتی یک عشق جدید هم پیدا کنید. البته، من در این جا فقط اغراق می کنم. رفتن به یک کشور فرانسه زبان نباید دقیقا این چنین باشد. اما شما منظور مرا متوجه شدید.

برای دیدن لیست جملات پایه زبان فرانسه کلیک کنید

همه نمی توانند از عهده ی رفتن به یک سفر رفتن به یک کشور فرانسه زبان بربیایند یا این که چمدان های خود را ببندند و برای ماه ها – یا حتی سال ها از خانه بروند. اگر چه این مطمئناً مانند رویا به نظر می رسد. در واقع، Buzzfeed 30 دلیل عالی را لیست کرده است که شما چرا باید فوری به فرانسه بروید. اما جدی، آیا نقل مکان به فرانسه یا هر کشور فرانسوی زبان دیگر، تنها روشی است که شما می توانید یاد بگیرید تا مانند یک شخص بومی به فرانسوی صحبت کنید؟

البته که نه. این یک افسانه است.

در حالی که رفتن به یک کشور فرانسه زبان به طور مسلم روشی موثر برای یادگیری طبیعی فرانسوی است، به خصوص اصطلاحات محاوره ای و لغات مکالمه ای روزانه، برای یادگیری مناسب فرانسوی کافی نیست.

شما می پرسید، اما چرا؟ در این جا تعدادی دلیل آورده شده است.

شما اول باید گرامر و نحو را متوجه شوید تا بافت متنی را در مکالمات فرانسوی که می شنوید، قرار دهید.

یادگیری یک زبان از طریق رفتن به یک کشور فرانسه زبان و لیسنینگ محض، به احتمال زیاد باعث می شود تا شما لغتی را اشتباه تلفظ کنید، قادر نباشید تا ترتیب گرامر جمله را متوجه شوید، و همچنین دایره ی لغات کوچک تری داشته باشید.

برای شرکت در کلاس ها آموزش زبان فرانسه با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.