آیا گرامر در آزمون تافل مورد سنجش قرار می گیرد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این پرسش را مورد بررسی قرار می دهد که آیا گرامر در آزمون تافل مورد سنجش قرار می گیرد؟ و یا به زبانی دیگر آیا بخش گرامر بخش متفاوتی از آزمون تافل می باشد یا نه؟ پس با ما همراه باشید.

آیا گرامر در آزمون تافل مورد سنجش قرار می گیرد؟
آیا گرامر در آزمون تافل مورد سنجش قرار می گیرد؟

آیا گرامر در آزمون تافل مورد سنجش قرار می گیرد؟

موضوعات زیادی وجود دارد که باید در حین آزمون تافل بر آن ها تمرکز کنید، اما آیا گرامر یکی از آن هاست؟ بله! با اینکه تافل هیچ سؤالی مخصوص گرامر ندارد، مهارت های گرامری شما در طول پاسخ های اسپیکینگ و رایتینگ سنجیده خواهد شد، پس باید پیش از روز آزمون مطمئن شوید که گیرایی خوبی از گرامر انگلیسی دارید.

تعدادی قانون گرامری وجود دارد که به نظر بسیاری از زبان آموزان انگلیسی حفظ کردنشان سخت است، اما راهنما به همین درد می خورَد! بهتر است که سراغ دانستن ۱۱ قانون گرامری برتر برای تافل بروید که با مثال ها آزمون های کوتاه برای هر قانون کامل شده اند تا بتوانید دانش خود را بسنجید. آن ها معمولاً بهترین شیوه ها و منابع را برای استفاده در تمرین گرامر تافل دارند.

هیچ بخش گرامری برای تافل وجود ندارد، و هیچ سؤالی نخواهید داشت که مشخصاً راجع به گرامر بپرسد اما پیش از نفس راحت را کشیدن، بدانید که برای موفقیت در تافل قطعاً به آگاهی از گرامر نیاز دارید. اگر هیچ پرسشی برای گرامر وجود ندارد، پس چطور چنین چیزی امکانپذیر است؟ دانش گرامری شما بر ایم اساس محاسبه می شود که تا چه حد از آن­ها در پاسخ های خود استفاده می کنید.

برای بخش های اسپیکینگ و رایتینگ، یعنی جاهایی که نیاز به ارائه ی پاسخ های خود دارید و نمی توانید صرفاً داخل حباب را پر کنید، نمره دهندگان به دنبال خطاهای گرامری خواهند گشت. اگر خطاهای زیادی در گرامر انگلیسی تافل داشته باشید، قطعاً بر روی امتیازتان در این بخش­ها تأثیر منفی خواهد داشت.

بنابراین پاسخ های اسپیکینگ و رایتینگ شما نیاز دارد گرامری عالی برای کسب امتیازهای بالا داشته باشد. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه گرامر خود را بهبود ببخشید و از بسیاری از اشتباهات متداولی که زبان آموزان مرتکب می­شوند، اجتناب کنید.

مهم است که پیش از روز آزمون گرامر تافل را تمرین کرده باشید، چون مهارت های دستور زبانی شما تأثیری مهم بر روی امتیاز شما خواهد داشت، مخصوصاً در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ.