آیلتس سخته؟

آیلتس سخته؟
برای اینکه بفهمید چیزی سخت است یا آسان باید معیاری برای سنجش آن داشت. برای جواب این سوال که آیلتس سخته؟ یا آسان یک جواب مسلم وجود دارد : ” آیلتس آزمونی استاندارد است که که سختی آن را شرایط شما مشخص می کند ” . اما این یعنی چه ؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کاری می کند که در پایان این متن دیگر در این حوزه سوال بی جوابی نداشته باشید.

آیلتس سخته؟
آیلتس سخته؟

آیلتس سخت نیست
بهترین جواب به آیلتس سخته؟ این است که آیلتس به هیچ عنوان سخت نیست. مشکل بسیاری این است که به دلیل عدم رجوع داوطلبین به کارشناسان زبده در آیلتس و نظر گرفتن از افراد غیر کارشناس فکر می کنند که باید با یک غول کشتی بگیرند که بسیار از آنها قوی تر است. اصلا اینگونه نیست. آیلتس نمره بندی مشخصی دارد. اینکه نمره مورد نظر شما چه نمره ای باشد در تعیین سختی ان موثر است. گذارید مثالی برایتان بزنیم:
کنکور آزمونی است که هر ساله بسیاری از دانش آموزان شرکت می کنند. نمی توان به خودی خود گفت که قبولی در آن ( به خصوص در سال های اخیر)سخت است ، بلکه بسیار آسان هم می باشد و بسیاری از داوطلبین با درصد های بسیار پایین هم در دانشگاه ها پذیرفته می شوند. اما اگر بخواهید در دانشگاهی بسیار خوب ( مثلا دانشگاه تهران ) قبول شوید پس باید حد نصاب بالاتری را کسب کنید و درصد های بیشتری را بیاورید.
دقیقا همینجا آیلتس هم را می توان وارد بازی کرد. نمره آیلتس از ۱ شروع و تا ۹ وجود دارد. نمره ۱ پایین ترین نمره و نمره ۹ بالاترین نمره به حساب می آید. معمولا دانشگاه های و موسسات مهاجرتی نمره ای بین ۵٫۵ تا ۷٫۵ را از شما می خواهند. نمره های ۵٫۵ ، ۶ ، ۶٫۵ نمره های نسبتا آسانی می باشند. اما نمره های ۷ و ۷٫۵ و یا بالاتر نیاز به انرژی بیشتری دارند اما مطمئن باشید که کاملا قابل دست یابی هستند. گواه این ادعا کارنامه های آیلتس زبان آموزانی از آموزشگاه زبان ایران آکسفورد است که نمره های ۸ ، ۸٫۵ و یا حتی ۹ را بدست آورده اند.
پس آیلتس سخته؟ می توان گفت اگر با متخصصین آیلتس به سراغ آن بروید بسیار برایتان آسان خواهد بود. ما با آموزش تضمینی آیلتس کمک می کنیم از استرس شما کم کنیم و در صورتی که نمره مورد نظر خود را کسب نکنید هزینه را به شما عودت می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.