آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاه زبان های آلمانی ایران امروز این سوال را مورد بررسی قرار می دهد که آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟ پس با ما باشید.

آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

اما آیا آموزش زبان آلمانی زمان بر است؟

همه­ ی ما انگیزه­ های متفاوتی داریم برای یادگیری زبانی جدید اما آلمانی با بیش از ۲۰۰ میلیون گویشور در جهان، گزینه­ ای پرطرفدار و به شدت با ارزش است.

اما درست چقدر طول می­کشد که آلمانی یاد بگیریم؟ از همه چیز گذشته، همزمان که شروع به سفر آلمانی خود می­کنید، احتمالاً اهداف مشخصی در ذهن دارید و مهم است که راجع به میزان زمان رسیدن به آن هدف­ ها آگاهی­ هایی داشته باشید.

خوشبختانه، آلمانی برای گویشوران انگلیسی از زبان­ هایی راحت­ تری است که می­توانند یاد بگیرند. البته اینکه چقدر سریع آن را یاد بگیرید بستگی به چند چیز دارد:

  • تلاشی که حاضرید صرف کنید
  • هر چند وقت یکبار تمرین می­کنید
  • یافتن تکنیک یادگیری یا متد مناسب برای یادگیری

آلمانی در دسته­ ی دوم زبان­ ها (از نظر سختی) قرار می­گیرد و شبیه به انگلیسی حساب می ­شود. FSI تخمین می­زند که یادگیری آلمانی تقریباً ۳۰ هفته یا ۷۵۰ ساعت در کلاس برای یادگیری طول می­کشد.

این تحقیق بر روی گروهی از دانش ­آموزان صورت گرفت که ۲۵ ساعت در هفته را داخل کلاس گذرانده بودند و روزانه سه ساعت را صرف تمرین انفرادی می­کردند.

اگرچه این ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد اما حتی زبان­ های مرتبط با انگلیسی مانند اسپانیایی و فرانسوی هم ممکن است تا ۲۴ هفته یا ۶۰۰ ساعت برای یادگیری طول بکشند.

سخت­ ترین زبان­ها مانند ماندارین چینی و ژاپنی ممکن است تا ۸۸ هفته یا ۲۲۰۰ ساعت برای یادگیری طول بکشند. آلمانی با در نظر گرفتن این حقایق واقعاً به آن اندازه که ممکن است فکر کنید طول نخواهد کشید.

عوامل مختلف بسیاری وجود دارند که تعیین می­کنند یادگیری آلمانی چقدر طول می­کشد.

انگیزه­ ی کلّی شما برای یادگیری، میزان قرارگیری در معرض این زبان، و یافتن معلم مناسب با متد صحیح تعدادی از مهم­ترین فاکتورهای دخیل هستند. به کار بستن آلمانی­ تان و تمرین آن در موقعیت­های روزانه نیز باعث بالا رفتن سرعت فرآیند یادگیری می­شود.

مقالات مرتبط

۴ اصطلاح زبان آلمانی در مورد نوروز و فصل بهار

امروز در مورد فصل بهار و نوروز در زبان آلمانی صحبت می کند. و به ۴ اصطلاح زبان آلمانی در مورد نوروز و فصل بهار که بسیار مرسوم هستند اشاره می کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در فرهنگ آلمانی هم شباهت های زیادی با فرهنگ ایرانی وجود دارد. اما ۴ اصطلاح زبان آلمانی در مورد نوروز و فصل […]

کلمات زبان انگلیسی در زبان آلمانی

به کلمات زبان انگلیسی در زبان آلمانی می پردازد و برخی از این کلمات را برایتان به عنوان مثال می آورد. هم چنین به قوانین مربوط به این کار در زبان آلمانی نیز اشاره می کند. اما به کلمات زبان انگلیسی در زبان آلمانی توجه کنید: آیا می‌دانستید آلمانی‌های برای اضافه کردن لغات انگلیسی با زبان آلمانی قوانین دارند؟ بله […]

چطور از فراموش کردن زبان آلمانی بعد از یادگیری آن، جلوگیری کنیم؟

این بار بررسی می کند که چطور از فراموش کردن زبان آلمانی بعد از یادگیری آن، جلوگیری کنیم؟ اگر شما هم به سطح B1 و B2 و یا بالاتر از زبان آلمانی دست پیدا کرده اید و نمی خواهید آن را به آسانی از دست بدهید حتما این متن را بخوانید. اما چطور از فراموش کردن زبان آلمانی بعد از […]

انواع لهجه ها و یا گویش های زبان آلمانی

به انواع لهجه ها و یا گویش های زبان آلمانی اشاره می کند و نکات جالبی را برایتان در مورد این لهجه ها و مناظق جغرافیایی آنها می آورد که مطمئنا نمی دانستید. پس حتما این مطلب جالب را تا انتها دنبال کنید. اما انواع لهجه ها و یا گویش های زبان آلمانی را با هم می بینیم: گویش های […]

۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان

۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان را برایتان شرح می دهد که به راحتی و بدون پرداخت حتی یک ریال می توانید آموزش زبان آلمانی را تجربه کنید. پس حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. به ۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان توجه کنید: آیا به دنبال روشی هستید که آلمانی را رایگان بیاموزید؟ به […]

۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران است. اما اگر شما هم دوست دارید که ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را تجربه کنید پس بهتر است این مطلب را با دقت بخوانید. اما بیایید ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را مرور کنیم: آلمانی زبانی است که توسط بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ