Istanbul Turkish کتاب

Istanbul Turkish کتاب
یکی از جدید ترین متد ها که توانسته در مدت کوتاه اعتماد بسیاری از مدرسین و دانش آموزان زبان ترکی استانبولی را به خود جلب کند Istanbul Turkish کتاب می باشد. این کتاب با نام کامل Istanbul Turkish For Foreigners Course Book ارائه شده است و توسط ۶ نویسنده به نام های Gul gonults, Fazilet Ozenc, Enver Gedik, Gizmen Unsal, Funda Keskin, Fatma Bolukbas نوشته شده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بررسی Istanbul Turkish می پردازد و سعی می کند کتاب و ملحقات کمک آموزشی آن را به شما معرفی کند.

Istanbul turkish کتاب
Istanbul turkish کتاب

همانند بسیاری از کتاب های دیگر Istanbul Turkish کتاب شامل یک کتاب درس ، کتاب کار و یک CD آموزشی است. بر اساس ادعای نویسندگان کتاب این سری از کتاب ها بر اساس تجربیات استادان و پروفسور های دانشگاه استانبول Istanbul University می باشد که از سال ۱۹۹۳ تا کنون جمع آوری شده اند.
نکته بسیار مثبت این کتاب به روز بودن آن و آموزش زبان ترکی استانبولی معاصر می باشد. بر اساس سطح بندی اروپا تا کنون این کتاب تا سطح C1 ارائه شده است و به همین دلیل شما می توانید بدون نگرانی تا سطح پیشرفته از این متد استفاده کنید. هر کتاب ۶ بخش دارد و هر بخش به سه موضوع تقسیم شده است و کلمات مرتبط با موضوع هر بخش ارائه شده است. یکی از برتری های دیگر این کتاب دادن لیستی از کلمات و گرامر در اتهای هر بخش است و هم چنین جدولی برای سنجش زبان آموز توسط خودش نیز طراحی شده است.
Istanbul Turkish کتاب بسیار زبان آموز پسند طراحی شده است. شما می توانید حتی بدون نیاز به مدرس آن را تهیه کنید و به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید. اما نویسندگان کتاب توصیه کرده اند برای آموزش سریع تر زبان ترکی استابولی و هم چنین بازده بیشتر کتاب از یک مدرس زبان ترکی استفاده کنید.
برای شرکت در دوره های آموزش ترکی استانبولی با کتاب Istanbul Turkish For Foreigners Course Books با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.