زبان ایتالیایی دانلود منابع

زبان ایتالیایی دانلود منابع

آموزشگاه زبان ایتالیایی ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان ایتالیایی د ایران است. این آموزشگاه برای زبان آموزانی که نیاز به منابعی علاوه بر کتاب های کار شده در کلاس دارند و یا دوست دارند علاقه خود به زبان ایتالیایی را بیشتر از همیشه اغنا کنند سایت های زیر را برای زبان آموزش زبان ایتالیایی دانلود منابع معرفی می کند تا بتوانید پیشرفت خود را به اضافه کلاس آموزش زبان ایتالیایی در تهران ایران آکسفورد بهبود ببخشید.

About

مثل همیشه این سایت یکی از بهترین سایت های آموزشی نه تنها در بخش زبان ایتالیایی دانلود منابع و … بلکه در حوزه های علمی دیگر نیز می باشد. این سای تمامی اطلاعات مورد نیاز در حوزه گرامر زبان ایتالیایی تا سطح متوسط را در اختیار شما قرار می دهد و به همین دلیل می تواند گزینه اول بسیاری از زبان آموزان باشد.

Learnitaliano

این سایت نیز تا حدود بسیار زیادی می تواند به شما کمک کند. از توضیحات پیرامون کشور ایتالیا تا معرفی شبکه های تلویزیونی آموزشی زبان ایتالیایی تا پیدا کردن اصطلاحات مورد نیاز شما در مکالمات روزمره زبان ایتالیایی می تواند بسیار مفید باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز در سایت خود منابع بسیاری را برای زبان اموزان معرفی می کند. دوره های آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز در انواع مختلف برای زبان آموزان ارائه می شود.

آموزش زبان ایتالیایی ترمیک ( عادی – نیمه فشرده و فشرده )

آموزش زبان ایتالیایی به صورت خصوصی ( در آموزشگاه یا محل کار و یا منزل شما )

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی ( آموزش از طریق اینترنت برای کسانی که در تهارن نیستند و یا شرایط حضور در کلاس ها را ندراند )

برای کسب اطلاعات بیشتر با شمراه های