آزمون زبان ایتالیایی سفارت

آزمون زبان ایتالیایی سفارت

آیا به زبان ایتالیایی مسلط هستید ؟ پس ثابتش کنید.

برخی افراد زبان ایتالیایی را برای علاقه خودشان مطالعه می کنند و بیشتر در مسافرت های خود به ان نیاز پیدا می کنند. اما بعضی دیگر همانند مترجمین ، مدرسین و یا کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیایی را دارند نیاز دارند که سطح زبان خود را با یک معیار بسنجند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نیاز به اطلاعاتی پیرامون آزمون زبان ایتالیایی سفارت دارند این مقاله را در نظر گرفته است.

آزمون CILS آزمون مهارت زبان ایتالیایی است که دو سبا در سال در ماه های June و December برگزار می شود. این آزمون توسط Universita per Stranieri di siena  طراحی شده است مورد قبول وزارت امور خارجه  ایتالیا می باشد و توسط اکثر دانشگاه های و مراکز آموزشی ایتالیا مورد قبول می باشد. این آزمون که دارای ۴ سطح فوق مبتدی ، مبتدی ، متوسط و پیشرفته می باشد شامل مهارت های زیر می باشد:

آزمون listening

آزمون Reading

طریقه استفاده از زبان ایتالیایی در موقعیت های مختلف

آزمون نوشتاری

آزمون Speaking

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که دوره های آمادگی آزمون زبان ایتالیایی را برگزار می نماید تمامی مهارت های لازم همچون Grammar ، مکالمه ،  Writing را مورد پوشش قرار می دهد. آموزش زبان ایتالیایی برای زبان آموزان در موقعیت های مختلف برگزار میشود و حتی برای کسانی که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت ، کلاس های آموزش زبان ایتالیایی از طریق اینترنت نیز برگزار می شود تا کسانی که دارای محدودیت های زمانی و یا مکانی هستند نیز بتوانند در این دوره ها شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان ایتالیایی با شماره آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره  را در سایت موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید .