تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی
زبان ایتالیایی به عنوان یکی از آسان ترین زبان های دنیا به حساب می آِید. خیلی از زبان آموزان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توانسته اند در مدت زمان کوتاهی در این زبان به سطوح بالا دست پیدا کنند و بتوانند به راحتی به مکالمه زبان ایتالیایی بپردازند. تدریس خصوصی زبان ایتالیایی نیز برای کسانی که سعی دارند این زمان را به هر چه کوتاهتر کنند بهتر است. زبان ایتالیایی یکی از زبان های بسیار مهم می باشد و به عنوان زبان رسمی سن مارینو و کشور ایتالیا می باشد و به صورت گسترده ای در جزایر مالت و موناکو صحبت می شوند.
زبان ایتالیایی را زبان هنر و موزیک و معماری می دانند. بعد از دوران رونسانس علاوه بر زبان ، فرهنگ ایتالیایی هم توانست نقش مهمی را در دنیا بازی کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با درک اهمیت زبان ایتالیایی توانسته تدریس خصوصی زبان ایتالیایی را با اساتید مجرب و Native ایتالیایی برگزار می کند. همچنین در تدریس خصوصی زبان ایتالیایی آزمون سفارت را نیز برگزار می کند.
قهوه تلخ یا Espresso شاید برای افراد عادی فقط یک نوع نوشیدنی باشد اما زبان آموزان ایتالیایی توانسته اند با این کتاب به بهترین شکل به یادگیری زبان ایتالیایی بپردازند. در این دوره های Mp3 های این کتاب می تواند شما را سریعا به listening های ایتالیایی آشنا کند و با فیلم های موجود می توانند خود را برای زندگی و یا کار در کشور ایتالیا آماده کنند. تحصیل در کشور ایتالیا از آنجا که بسیار ارزانتر از کشور های دیگر اروپایی است و به همین دلیل می تواند بسیاری را برای کسب این توفیق وسوسه کند. دانشگاه های معتبری همچون میلان ، دانشگاه سنسیرو و … آنقدر اعتبار دارند که می توانند هر شخصی را به سوی خود بکشند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.