استخدام مدرس زبان ایتالیایی

استخدام مدرس زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی به سبب جذابیتی که در بین عموم مردم دارد ، بسیار محبوب است و به همین خاطر موسسه ایران اکسفورد از جمله موسساتی است که بسیار در زمینه آموزش زبان ایتالیایی پیشرو بوده است. به همین خاطر ما اقدام به جذب مدرس در رشته ی زبان ایتالیایی کرده ایم. برای دیدن شرایط استخدام مدرس زبان ایتالیایی این مطلب را حتما بخوانید.

italian teacher recruit
italian teacher recruit

زبان ایتالیایی نیاز به کتاب های اساسی خود دارد تا مدرسین بتوانند به کمک آن زبان ایتالیایی و علم مربوط به آن را به دانش آموزان منتقل کنند. به همین دلیل ما با فراهم کردن کتاب های اصلی و کتاب های کمکی و همچنین استخدام مدرسین درجه یک ، اقدام به کمک به بالا بردن آمار دانش آموختگان زبان ایتالیایی کرده ایم.

شرایط استخدام مدرس زبان ایتالیایی

۱. تسلط کامل به زبان ایتالیایی (ارائه مدرک)

۲. تسلط روی مباحث تدریس (بهتر است مدارک مرتبط تربیت مدرس یا مدارک دنشگاهی داشته باشید)

۳. تسلط روی آزمون های تخصصی همانند استرنی

۴. داشتن رفتار و مهارت های اجتماعی و حرفه ای یک آموزگار

مهارت‌های مورد نیاز

تدریس و آموزش

زبان ایتالیایی سطح C1 و بالاتر

حداقل سابقه کار سه تا هفت سال

مدارک مورد نیاز برای استخدام مدرس زبان ایتالیایی

یک مدرس زبان ایتالیایی برای استخدام شدن در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیاز به مدارکی دارد که علم وی را به دیگران نشان دهد و برایشان مشخص شود که چه مهارت هایی دارد. ممکن است موسسات مختلف مدارک فراوانی از متقاضی بخواهند. که البته این موضوع امری کاملا طبیعی است و آنها باید برای استخدام مدرس خود مدارک مخصوصی را داشته باشند. ما این مدارک را از متقاضیان تدریس می خواهیم:

۱.داشتن مدرک لیسانس یا بالاتر

۲.تسلط لازم برای تدریس

۳.داشتن مدرک های مربوطه به رشته ی زبان ایتالیایی 

۴.ارائه مدرک زبان برای تسلط بیشتر (این امر به صورت مزیت است)

مزایای تدریس ایتالیایی در ایران آکسفورد

موسسه ی ما برای افرادی که در رشته ی زبان ایتالیایی تدریس میکنند مزایای مشخصی را در نظر گرفته است. البته مزایای بیشتری هم درموسسه وجود دارد که در هنگام ترفیع گرفتن هر مدرس و با گذشت زمان و بالا بردن سطح علمی دانش آموزان، مدرسین میتوانند از دیگر مزایای موجود هم استفاده کنند.  این مزایا شامل؛

۱.داشتن بیمه

۲.گرفتن ترفیع 

۳.برگزاری دوره های رایگان برای افزایش سطح علمی

۴.داشتن مرخصی برای مدرسین

در صورتی که مدرس زبان انگلیسی هم هستید حتما مطلب استخدام مدرس زبان انگلیسی را هم بخوانید.

استخدام مدرس پاره وقت ایتالیایی و تمام وقت

این مدرسین میتوانند زمان بندی کلاس های خود را به وسیله ی هماهنگی با مدیریت موسسه انتخاب کنند و مشخص کنند که به صورت پاره وقت یا تمام وقت کار میکنند. اگر مدرس بخواهد به صورت پاره وقت کار کند قطعا کلاس های کمتری خواهد داشت و به طبع آن درآمد کمتری خواهد داشت. اما میتواند در کنار آن هم کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی را در ایران آکسفورد داشته باشد.

حقوق مدرسین زبان ایتالیایی

به صورت متوسط حقوق مدرسین زبان ایتالیایی بسته به اینکه به صورت تمام وقت تدریس کنند یا به صورت پاره وقت می تواند متفاوت باشد. در کنار این مسئله همچنین رزومه و سابقه مدرس هم حتما در این مسئله بسیار مهم است. درحال حاضر مدرس زبان ایتالیایی می تواند در هرماه حداقل ۷ میلیون تومان در ماه باشد.

حقوق مدرسین زبان ایتالیایی برای کلاس های خصوصی هم به صورت جلسه ایی است. این بدین معناست که هر مدرس بابت کلاس هایی که برگزار میکند به صورت جلسه ایی مبلغی را دریافت میکند. البته این امر میتواند به صورت ساعتی هم انجام شود.  به گونه ایی که هر مدرس بابت ساعاتی که برکلاس حضور پیدا میکند مبلغی را دریافت کند. این مبلغ برای موسسات و آموزشگاه های مختلف کاملا مختلف و متغییر است و با گذشت زمان بیشتر هم می شود

اگر شماهم متقاضی مدرسی هستید میتوانید به سادگی با موسسه ی ما هماهنگ کرده و پس از طی کردن شرایط لازم، و پر کردن فرم زیر همکاری را با ایران آکسفورد شروع کنید.

دانلود فرم تقاضای تدریس زبان ایتالیایی

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان ایتالیایی کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان ایتالیایی ” ارسال نمایید.

سوالات پرکاربرد

آیا امکان استخدام مدرس آنلاین زبان ایتالیایی هم وجود دارد؟

بله! ما امکان استخدام مدرس آنلاین زبان ایتالیایی هم در موسسه داریم. برای پر کردن فرم تقاضای تدریس آنلاین ایتالیایی به همینمطلب مراجعه کنید.

آیا مدرسین زبان ایتالیایی از بیمه برخوردارند؟

بله! امکان برخورداری از بیمه برای معلم های ایتالیایی ما وجود دارد. برای دیدن شرایط کامل می توانید فرم تدریس را پر نمایید.

آیا می توان به صورت پاره وقت تدریس زبان ایتالیایی را انجام داد؟

بله! شما می توانید به صورت پاره وقت یا تمام وقت به تدریس زبان ایتالیایی مشغول باشید.