بررسی وب سایت آموزش زبان ژاپنی JapanesePod101

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه آموزش زبان ژاپنی با ارائه مدرک بین المللی در ایران به بررسی وب سایت آموزش زبان ژاپنی JapanesePod101 می پردازد. این وب سایت یکی از بهترین وب سایت آموزش رایگان زبان ژاپنی می باشد.

بررسی وب سایت آموزش زبان ژاپنی JapanesePod101

بررسی وب سایت آموزش زبان ژاپنی JapanesePod101
بررسی وب سایت آموزش زبان ژاپنی JapanesePod101

JapanesePod101 یک وبسایت است که شامل یک مجموعه از دروس ژاپنی به حالت صوتی است. در یک مدل فری میوم (رایگان پایه) کار می کند، یعنی بعضی از منابع به طور رایگان قابل دسترس هستند (که به طور پنهانی به عنوان ‘وجه اشتراک همیشه رایگان’ به شما پیشنهاد می شوند’)، اما بیش تر منابع خوب مستلزم این هستند که شما یک وجه اشتراک بخرید.
بعضی از مردم در پرداخت پول برای محصولات آنلاین بی میل هستند، و به جای آن کتاب های کاغذی را ترجیح می دهند، اما من فکر می کنم زمانه عوض شده است و بعضی از محصولات زبان آنلاین کاملاً خوب هستند.
گزینه های قیمتی مختلفی برای JapanesePod وجود دارد و، مثل همیشه، وجه اشتراک شما هر چه طولانی تر باشد، ارزان تر می شود. به عقیده ی من، قیمتش منطقی است.
اگر شما به عنوان پایه قیمت وجه اشتراک یک ساله را پرداخت کنید (هر منبع یادگیری زبانی که بخرید، اگر درباره ی پیشرفت خود جدی باشید احتمالاً در مدت یک سال آن را یاد خواهید گرفت)، که ۱۸۰ دلار آمریکا است، آن گاه قیمت خیلی بیش تر از کتاب می شود، اما در اصل کم تر از محصولات تبلیغی دیگر است – برای مثال Rosetta Stone ۳۹۹ دلار) یا Pimsleur (۳۴۵ دلار برای ۳۰ درس)

و صادقانه اگر این جواب دهد، چرا ۱۸۰ دلار برایش ندهید؟

البته، اگر کار کند.

یادگیری در دوره‌هایی تنظیم شده که هرکدام تا ۵۰ درس دارند، بر اساس سطح مهارت منظم شده‌اند و از سطح کاملاً مقدماتی تا پیشرفته وجود دارند. درس‌ها در قالب صوتی ارائه می‌شوند و عموماً بین ۱۲ تا ۱۵ دقیقه طول دارند. می‌توانید به آن‌ها در خود وبسایت گوش دهید یا آن‌ها را به عنوان پادکست دانلود نمایید که در اینصورت می‌توانید در تلفن هوشمند خود قرار داده و با خود داشته باشید.

برای هر درس، سه فایل صوتی وجود دارد:

۱- خود درس (۱۲ تا ۱۵ دقیقه)

۲- فایل مروری- آزمونک‌های واژگانی بر اساس درس (۲ تا ۳ دقیقه)

۳- صرفاً دیالوگ موجود در درس (۳۰ تا ۶۰ ثانیه)

درس‌ها در قالب یک مکالمه بین دو نفر هستند (معمولاً یکی انگلیسی و دیگری گویشوری ژاپنی هستند) و آن‌ها همیشه از الگویی مشابه پیروی می‌کنند.

برای شرکت در کلاس های زبان ژاپنی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.