نظرات یک مدرس زبان ژاپنی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان ژاپنی را برای زبان آموزان ایرانی برای اقصاد مختلفی همانند مهاجرت ،کار و یا تحصیل در ژاپن برگزار می کند. امروز می خواهیم نظرات یک مدرس زبان ژاپنی بخوانید تا درباره ی یادگیری اش تا حدی ایده به دست آورید.

japanese teachers ideas
japanese teachers ideas

بیایید نظرات یک مدرس زبان ژاپنی را ببینیم:

  1. مزایا و معایب کلاس گروهی در مقابل کلاس انفرادی چیست؟

اگر شما دوست دارید تا درباره ی ایده ها و عقاید بسیار متفاوت درباره ی زبان و فرهنگ ژاپنی بدانید، کلاس گروهی می توانند خیلی سرگرم کننده باشند چون زبان آموزان از فرهنگ ها و پیش زمینه های مختلف دیدگاه های متفاوتی درباره ی ژاپن دارند.

همچنین شاگردانی که در کلاس های گروهی شرکت می کنند می توانند دانش و اطلاعاتی کسب کنند که احتمالاً فقط در زبان های بومی هم کلاسی شان در دسترس است، که کاملاً جالب است. من پرانرژی بودنِ کلاس های گروهیِ آنلاین را هم دوست دارم.

  • شاگردان چه طور باید برای کلاس ژاپنی آماده شوند؟

وقتی شاگردان می خواهند روی تمرین مکالمه تمرکز کنند، من به آنها توصیه می کنم که مطالعه کنند که چه طور قبل از کلاس صرف ها و فرم های مختلف را ایجاد کنند (مانند dictionary-form, te-form و غیره). همچنین من از آنها می خواهم تا نکات گرامر را قبل از کلاس مکالمه بخوانند.

  • آیا خودآموزها باید کلاس های ژاپنی را امتحان کنند؟ آیا خودآموزی می تواند مکمل کلاس ها باشد؟

من به عنوان زبان آموز ترجیح می دهم تا علاوه بر اینکه خودم یاد بگیرم در کلاس های مکالمه شرکت کنم. شما از طریق کلاس ها فرصت تمرین و استفاده از آنچه را که یاد گرفته اید دارید و برای برقراری ارتباط انگیزه پیدا می کنید. برقراری ارتباط به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی عبارات معنادار را حفظ کنید و مهارت های کلیِ زبان خود را پرورش دهید.

  • به نظر شما چه چیزی به شاگردان کمک می کند تا در یادگیری زبان ژاپنی باانگیزه باقی بمانند؟

هر شاگرد دلایل مختلفی برای یادگیری زبان ژاپنی دارد، پس من تلاش می کنم تا محتوای جالب و مفیدی را ارائه کنم که با اهداف شخصی آنها هم راستا باشد. من همچنین فکر می کنم مهم است که شاگردان موقع یادگیری زبان ژاپنی سرگرم شوند.

کمک به شاگردان به این روش فرصت یادگیری درباره ی موضوعات زیادی را فراهم کرده است که هرگز طور دیگری درباره شان چیزی نمی دانستم. اگر من یک معلم ژاپنی نبودم، هرگز منابع زیادی را که از شاگردانم یاد گرفتم و درباره ی اقتصاد، انیمیشن، تکنولوژی اطلاعات، مسائل مالی، و تاریخ بودند نمی خواندم و تماشا نمی کردم. در هر حال، شاگردانم معلمان من هم هستند.