دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن

دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برخی از بهترین دانشگاه های ژاپن را که مدارک و رشته های خود را به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند در زیر معرفی می کند. تقریبا تمامی دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن در وب سایت های خود شرایط پذیرش آنلاین را ارائه می دهند.

دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن
دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن

International University of Japan

دانشگاه بین المللی ژاپن IUJ در سال ۱۹۸۲ و با هدف ارائه تمامی رشته ها به زبان انگلیسی تاسیس شده است. معمولا در ماه شهریور یا September این دانشگاه شروع به پذیرش دانشجو می کند. این دانشگاه با ۳۶۰۰ دانشجو از بیش از ۱۱۵ کشور دنیا از دانشگاه های بسیار معتبر دنیا به حساب می آید.

Hiroshima Jogakuin University

بر عکس دانشگاه قبلی این دانشگاه دارای سابقه بسیار زیادی است و قدمت بالایی دارد. در سال ۱۸۸۶ این دانشگاه تاسیس شده است. اما تمامی رشته ها و دوره ها با زبان انگلیسی برگزار نمی شوند و تنها برخی از رشته این قابلیت را دارند.

Keio University

از سال ۱۸۵۸ تا کنون این دانشگاه به عنوان یکی از مراکز بسیار معتبر کار خود را آغاز کرده است. دوره های بازرگانی و مدیریتی این دانشگاه بسیار معتبر هستند و معمولا کسانی که از KEIO مدرک می گیرند در شرکت های بزرگ دنیا پذیرفته می شوند.

Musashino University

اما اگر دوست دارید در رشته های مهندسی و از کشوری که مهندسینش در همه جای دنیا معروف هستند مدرک بگیرید مطمئنا این دانشگاه کمک بسیا بزرگی به شما خواهد بود.

Kyushu University

به عنوان یکی از هفت کالج سلطنتی در ژاپن این دانشگاه به عنوان یک مرکز تحقیقاتی بزرگ در نظر گرفته می شود. بیش از ۶۰ رشته به زبان انگلیسی در این دانشگاه برگزار می شوند. حدود ۱۹۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که حدود ۱۰% از آنها از خارج از ژاپن هستند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امیدوار است لیست بالا از دانشگاه های انگلیسی زبان ژاپن بتواند برای شما مفید باشد.