امتحان GRE را بهتر بشناسیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز آموزش GRE به صورت تضمینی در ایران می باشد. اما بیایید که امتحان GRE را بهتر بشناسیم . برای این منظور متن زیر را با دقت بخوانید.

امتحان GRE را بهتر بشناسیم
امتحان GRE را بهتر بشناسیم

اما امتحان GRE را بهتر بشناسیم :

امتحان GRE یک امتحان استاندارد و اجباری برای شاگردانی است که مایل به گرفتن پذیرش در دانشگاه های اقتصاد هستند. نمرات GRE توسط دانشگاه های انتخاب شده در آمریکا، انگلیس، چین، کانادا، استرالیا و غیره پذیرفته می شود. این امتحان توسط ETS (خدمات امتحان تحصیلی) طراحی شده است، که یک سازمان خصوصی و تحت نظر کمیته ی ثبت امتحان دانشگاهی است و این کمیته متشکل است از دانشگاه های اقتصاد سراسر جهان. این آژانس طراحی امتحان، امتحان را به قسمت های متنوعی از جهان منتقل می کند. شخص همیشه باید مراکز آماده سازی GRE را عاقلانه انتخاب کند تا نکات و استراتژی های بهتری را برای GRE دریافت کند.

موضوع امتحان GRE مختص ارزیابی شرکت کننده در حیطه ای مخصوص از علاقه ی آکادمیک و بدون محدودیت سنی است. شرکت کنندگان واجد شرایط آن هایی هستند که از قبل یکی از ۷ موضوع مربوط به بیوشیمی، زیست سلولی مولکولی، زیست شناسی، شیمی، ادبیات انگلیسی، ریاضی، فیزیک و روان شناسی را خوانده باشند.

قسمت های آزمون GRE

امتحانات GRE، شرکت کننده را بر مبنای ۳ توانایی مورد آزمایش قرار می دهد که در ادامه آمده است:

۱- شرکت کننده به لغات انگلیسی و استفاده ی موثر آن چه قدر خوب عادت کرده است. امتحان سه تمرین دارد که کنترل شاگرد را روی برهان گفتاری بررسی می کند که شامل درک مطلب، تکمیل جمله و معادل جمله با متضادها و مقایسه ها است.

۲- جرات شرکت کننده هم در قسمت Quantitative با سوالاتی بر مبنای مفاهیم جبر، روش های شمارشی و هندسه مورد آزمایش قرار می گیرد.

۳- رایتینگ تحلیلی یک قسمت خیلی مهم در این امتحان است چون در این قسمت است که علایق شخصی و عقیده های شرکت کننده نمایان می شود. در تمرین اول که تحلیل یک تمرین موضوعی است شرکت کننده دیدگاه های خود را درباره ی آن می نویسد. تمرین دوم تحلیل یک گفتگو است که شرکت کننده باید قاطعانه رفتار کند و به همراه منطق و واقعیات مقصودش را اثبات کند.