الفبای زبان روسی را بهتر بشناسید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان روسی به صورت های گروهی ، خصوصی ، نیمه خصوصی می باشد. پس بیایید الفبای زبان روسی را بهتر بشناسید . پس با ما همراه باشید.

الفبای زبان روسی را بهتر بشناسید
الفبای زبان روسی را بهتر بشناسید

اما الفبای زبان روسی را بهتر بشناسید :

یادگیری یک زبان جدید همیشه سخت است، به خصوص وقتی الفبای کاملاً متفاوتی داشته باشد! اگر شما اروپایی هستید، به حروف لاتین عادت دارید و پس وقتی به طرف الفبای Cyrillic تغییر مسیر می دهید چیزها به طور مسلم می توانند کمی چالش برانگیز شوند. اما، نگران نباشید! نکات زیر شما را قادر می سازند تا خواندن الفبای زبان روسی را سریع بیاموزید.

شباهت

با بررسی دقیق تر، شما متوجه می شوید که حروف مخصوصی از Cyrillic اغلب با همتایان لاتینِ خود مطابقت می یابند. برای مثال حروف T یا M را در نظر بگیرید، آن ها در اصل مشابهِ حروف т یا м در زبان روسی هستند. به طور مساوی، بعضی از حروف احتمال دارد کاملاً مشابه باشند؛ مانند این که چه طور Д در زبان روسی کمی مشابه حرف لاتینِ D به شکل برعکس است. پس واقعاً، وقتی شما این منطق را اجرا می کنید، فقط کمی حروف جدید وجود دارند که مستلزم حفظ کردن هستند.

بین المللی فکر کنید

اگر شما در استفاده از حروف Cyrillic هنوز احساس راحتی نمی کنید، خواندن لغات بین المللی تمرین خوبی است. این لغات در زبان های مختلف زیادی، خیلی مشابه هستند، برای مثال مانند такси یا метро. وقتی شما این لغات را می خوانید متوجه خواهید شد که هجی کردنِ آن ها فوق العاده راحت است چون از قبل آن ها را در زبان بومی خود می دانید.

تکنولوژی مدرن، در اختیار شما است

کیبورد موبایل خود را به الفبای زبان روسی تغییر دهید تا بتوانید هر موقع و هر کجا بیاموزید. اگر شما این کار را انجام دهید، همچنین می توانید از اپلیکیشن های یادگیری زبان مانند Duolino یا Memrise استفاده کنید. بر مبنای بررسی ها و تعدادی از توصیه ها استفاده از این دو اپلیکیشن برای کاربر راحت است و برای یادگیری بهترین هستند.

اگر شما حداقل از دو نکته ای که گفتم، استفاده کنید، واقعاً مهارت های زبانی تان را تقویت می کند. البته، شما همچنین باید مقداری از زمان را صرف تمرین کنید… اما الان، بیایید بفهمیم که آیا شما قادر هستید تا این دو لغت را بخوانید: Алло! Такси!

شما چه طور الفبای زبان روسی را یاد گرفتید؟ آیا شما قبلاً تعدادی از حقه های من را امتحان کرده اید؟ شما کدام نکات را می توانید برای یادگیری یک زبان جدی توصیه کنید؟ کامنت های خود را برای ما بفرستید.